aloitetaan vallankaapaus

aloitetaan vallankaappaus suomen itsenäisyyden eteen heti.kaikki me puolet jotka vastustetaan eu.ta otetaan aseet esiin ja vallataan maa,sen jälkeen sitten irroitetaan suomi eu.sta

itsenäisyyden eteen kuuluu puolustaa maata
4186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olipa aloitusviesti provokaatio tai ei, on
tärkeää muistaa, että kestävä muutos parempaan saadaan aikaan vain ilman väkivaltaa.
Ensi keväänä on vaalit.
Nyt vain töitä tekemään.

Äänestä
  • VALVONTAKOMISSAARI!!!!!

    EU:n kannattajien - ja koko kansan - hyväksi ei voi olla, jos EU:n vastustajat saavat vähänkin lisää päätösvaltaa tässä demokratiassa.

    Äänestä

  • talollinen kirjoitti:

    VALVONTAKOMISSAARI!!!!!

    EU:n kannattajien - ja koko kansan - hyväksi ei voi olla, jos EU:n vastustajat saavat vähänkin lisää päätösvaltaa tässä demokratiassa.

    Kyllä vallan kaappaus on loistva idea kuten ensimmäinen kirjoitti:) pois Suomesta kaikki eu mieliset höppänät,emme me tarvitse euta:) eun kannattajilta pitäisi viedä ääni oikeus:) ne valvontakomissaarit mistä pauhaat ovat äidin lellikakruja jossain keski-eussa:) pellejä!!

    Äänestä

..Vaan vallan palautus omalle kansalle.


Järjestäytyminen "metsänhoitoseuroiksi" tai vastaaviksi olisi erinomaisen tärkeä ensiaskel järjestäytyneeseen miehittäjän vastaiseen toimintaan.

Myöskin aseellinen harjoittelu ja "tupaillat" kokemuksien että taitojen jakamiseksi muodostaisivat suojeluskuntamaista taistelukuntoista isänmaallista pohjaa.

Ja kuten jo usein sanottua,näillä osastoilla ei ole poliittista periaatetta, ellei Itsenäisyyden palautusta l. eroa euroopan-unionista ja sen myötäjuoksijoiden armotonta tuomitsemista sellaiseksi lasketa.

Ensimmäisenä lähtökohtana tulisi olla kannustava opettaminen velvollisuuksista taisteluveljiä kohtaan, sekä toimenpide välineistön säilytys soluttain kätkettynä esim. pvc-putkessa maahan yli 1,2 metrin syvyydessä öljytyssä kankaassa,
satunnaisissa paikoissa.

Miehittäjän tietoisiin myötäjuoksijoihin ja "salaisen operaation" henkilöihin suhtautumisen tulee olla alusta asti järkähtämättömän armoton.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suomen itsenäisyyden vuoksi kirjoitti:

aloitetaan vallankaappaus suomen itsenäisyyden eteen heti.kaikki me puolet jotka vastustetaan eu.ta otetaan aseet esiin ja vallataan maa,sen jälkeen sitten irroitetaan suomi eu.sta

itsenäisyyden eteen kuuluu puolustaa maata

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu