Tervehdys

Mahtuisikos joukkoon uusia huuhailioita?
18732
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Aina mahtuu joukkoon uusia tuttavuuksia :O))

Äänestä

On rekattu nikki..
Kauanko luit palstoja ennen kuin uskalsit rekisteröityä?
Olen pari viikkoa lukenut eri palstoja, kyllä tämä huhaa on ihan nimensä veroinen, taidan rekisteröityä, mutta en tiedä mikä olis näihin nuoriin..Ise olen -38 ikäinen, siis mikä olis oikea nimimerkki? Oliskohan tommonen..Tommi varpaisjärveltä? Taitaa olla liian pitkä nimi?
Linjuri..Siinä oiva nimi, pääsee kaikki kyytiin n.52 ihmistä ja jos lisää tarvitaan niin se kyllä järjestyy..
Tervetuloa sinullekin, siis tervetuloa.

Äänestä
  • meneppäs nyt rekkaan oma nikkisi sinäkin ;O))

    Äänestä

  • tullut välillä piipahdeltua muutaman kuukauden ajan. Ihan vaan lukasemassa joskus jotain pientä:) Ja päätimpä kokeilla ihan tulla tänne tässä ja nyt.

    Äänestä

  • aliisa kirjoitti:

    meneppäs nyt rekkaan oma nikkisi sinäkin ;O))

    Jollakin "penteleellä" on jo se nikki, mutta luoksesi tule kun näen sinun kirjoituksesi:=)

    Äänestä

  • hämmästynyt.. kirjoitti:

    Jollakin "penteleellä" on jo se nikki, mutta luoksesi tule kun näen sinun kirjoituksesi:=)

    sun nikkisi on vienyt ;O)) keksipäs uusi ...

    Äänestä

  • suuri_vaellus kirjoitti:

    tullut välillä piipahdeltua muutaman kuukauden ajan. Ihan vaan lukasemassa joskus jotain pientä:) Ja päätimpä kokeilla ihan tulla tänne tässä ja nyt.

    Se on uskottava ja samalla hyvin taitava...Taitaa olla pohjosista?..
    No menen korjaamaan lääkitystä..Unohtu aamulla..Moi!..

    Äänestä

  • Uskottava.. kirjoitti:

    Se on uskottava ja samalla hyvin taitava...Taitaa olla pohjosista?..
    No menen korjaamaan lääkitystä..Unohtu aamulla..Moi!..

    mitä kerroit äsken???

    Äänestä

  • kuulostaa mukavalta nikiltä. Kannatan.

    Päästään Huuhaa iltamiin mukavasti kun on oma linjuri.

    Tervetuloa molemmille sekä jo rekatulle että rekkaamattomalle huuhistille!

    Äänestä

Mutta kysäsempäs kuitenkin josko joku tietäisi vahingossa vastauksen kysymykseen

ELIKKÄS

Miehellä on vain yksi tulitikku. Hänellä on mukanaan lyhty, kynttilä ja savuke. Minkä hän sytyttää ensin, kun kaikki pitää saada syttymään?

Äänestä
  • tulitikkua ;O))))

    Äänestä

  • aliisa kirjoitti:

    tulitikkua ;O))))

    Veri kuut. Arvasitko vai tiesitkö vastauksen?

    Äänestä

  • suuri_vaellus kirjoitti:

    Veri kuut. Arvasitko vai tiesitkö vastauksen?

    käytin naisen logiikkaa :))))

    Äänestä

Mukaan vaan joukkoon qummaan;o)))

Äänestä

huuhaalla on aina tilaa,vaikket rexonaa käyttäiskään:)

Äänestä

myös hukan puolesta. Sana täällä on vapaa ja meiniki hyvä. Kirjoittelemisintoa toivotan. Ja nyt menoksi..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


suuri_vaellus kirjoitti:

Mahtuisikos joukkoon uusia huuhailioita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu