(terapeutti)

Moi olisit sanonut jotain kun menin ohitse,sano huomenna.Muuten jos olet kysellyt tietojani(jättänyt viestiä) joltakin, minulle eivät ole puhuneet mitään, vaan päinvastoin .Jos haluat jätän sinulle s-posti osoitteen niin olisi helpompi keskustella terv.Minä....vastaa.
4899
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

joo kyllä se käy.näin me sovimme asiat.

Äänestä

se s-postiosoite...

Äänestä
  • moi jätän sen tähän jos ilmoitat etukirjaimet niin tiedän että olet sinä ,muuten toimitan sen eri tavalla terv.minä

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


kerran asiakas kirjoitti:

Moi olisit sanonut jotain kun menin ohitse,sano huomenna.Muuten jos olet kysellyt tietojani(jättänyt viestiä) joltakin, minulle eivät ole puhuneet mitään, vaan päinvastoin .Jos haluat jätän sinulle s-posti osoitteen niin olisi helpompi keskustella terv.Minä....vastaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu