Siis, huh huh

Siis Riku ja Taneli kirjotettiin pois sarjasta ja tilalle haalittiin jokin idiootinnäköinen amatööri kundi ja ylipainoinen kehitysvammainen muija.Taas taso laski.Kehareissa ei sinällään ole mitään vikaa vikaa vikaa vikaa, mutta olihan jo Roosakin ja löytyis hyvännäköisiä ja normaalejakin kimmoja pilvin pimein sarjaan.
72772
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Miten niin on vammainen tuo Hanna Karjalainen?

Ja mitä sä ylipainosta vikiset?
On kuule muilla viel enenmmän panoa kuin Hannalla ja ei kaikkien tarvi olla laihoja.

Jos tosiaan näet tämän asia näin niin kannatais miettiä elämän katosmusta.
Taitaa olla sulla asiaa lääkäriin Sinne mieletterveys puolelle.

Mua ei haitaa millanen toinen on,tai on sen verran että on inhimmillinen.
Ei väkivaltainen.

Katsos ei kaikkista tarvi pitää en sitä tarkoita mutta jos ollaan tekemisissä sit työn puolesta esim niin toimeen pitää tulla.

En minäkään kaikista tykkää mutta pakko työ on hoitaa.

Äänestä
  • oiva esimerkki Salkkari fanin älykkyydestä.
    OPETTELE KIRJOITTAMAAN SAATANAN TEINIÄITI!

    Äänestä

Tuomoa esittävä Ville Seivo ei tosiaankaan ole amatööri vaan viitisen vuotta sitten valmistunut ammattinäyttelijä, joka on ollut monessa sarjassa ja elokuvassa mukana. Tanelia ja Rikua esittäneet tyypit sen sijaan ovat harrastajia eli amatöörejä. Ottaisit asiasta selvää ennenkuin kirjoittelet moisia tyhmyyksiä. Eikä Hanna Karjalainen ole kehitysvammainen vaan hyvännäköinen fiksu nuori akateemisisesti koulutettu nainen.

Äänestä
  • Tosi-TV sarjasta pongahtanut amatööri.

    Äänestä

  • Mikä vitun ammattinäyttelijä???Eipä ainakaan osaa näytellä!!!Etkö eroita bownia normaalista?????

    Äänestä

  • tykkenään. kirjoitti:

    Mikä vitun ammattinäyttelijä???Eipä ainakaan osaa näytellä!!!Etkö eroita bownia normaalista?????

    Mielestäni Hannan ja sen kundin saisi kirjoittaa äkkiä sarjasta ulos. Sitä muijaa ei pysty katsomaan ja kuuntelemaan. Karseita tapauksia!!

    Äänestä

  • äkkiä pois kirjoitti:

    Mielestäni Hannan ja sen kundin saisi kirjoittaa äkkiä sarjasta ulos. Sitä muijaa ei pysty katsomaan ja kuuntelemaan. Karseita tapauksia!!

    Ai Hanna Salin? Ja Aleksi Salin?

    Hannahan kuoli o ajat sitten auto-onnettomuudessa, ja Aleksi läks Sofian kanssa ... mihinkäs muualle kuin Nakkilaan.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


AnnaMaiju kirjoitti:

Siis Riku ja Taneli kirjotettiin pois sarjasta ja tilalle haalittiin jokin idiootinnäköinen amatööri kundi ja ylipainoinen kehitysvammainen muija.Taas taso laski.Kehareissa ei sinällään ole mitään vikaa vikaa vikaa vikaa, mutta olihan jo Roosakin ja löytyis hyvännäköisiä ja normaalejakin kimmoja pilvin pimein sarjaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu