Tämä sivusto on

http://maddox.xmission.com/

Uskomatonta tietoa yksityishenkilöllä esim. 911 tapahtumista jne.
4278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Usko kaikki aina mitä valehtejijat sanovat.

Be a Moran.

Be a Sheap!

Be a clown!

We won't be...

Äänestä
  • "pientä" ironiaa oli tuossa aloitusessa mukana?

    Äänestä

kunnon idiootti.kuka jaksaa lukee sen paskajuttui esim:kun se vihaa cameron diazii?
mulle on sama missä ohjelmassa se on ku se on niin hyvän näkönen,toi on varmaa homo.
ja haukkuu vielä karvisenkin!!!!!
ehkä tuo äijä on vähä vanhempi mille karvinen on tehty?

Äänestä
  • Ensinnäkin Cameron Diaz on kuvottava ja ruma tekopyhyyden ilmentymä, jonka elämällä ei ole mitään arvoa.

    Karvinen on ihan huono, sehän nyt on selvä. Ja jos pitää jotain naista tyhmänä, tarkoittaako se että on homo? Että olet pässi.

    Opettele kirjoittamaan...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tutkittava kirjoitti:

http://maddox.xmission.com/

Uskomatonta tietoa yksityishenkilöllä esim. 911 tapahtumista jne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu