*kansalaisella*

on sentään realistinen maailmankuva ja oikeat näkemykset asioiden todellisesta tapahtumienkulusta 9/11 päivää koskien.

olisipa muillakin=(
7288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kyllä ihmiset voi olla niin kieroja ja häijyjä ettei siinä vainohulluinkaan hullu pysy perässä.
Joistakin tahoista paljastuu jatkuvasti kusetusta ja loput eivät kai ole vielä paljastuneet.

Äänestä
  • Vallanpitäjien kansankusetuksella on todellakin pitkät perinteet. Luultavasti lähes yhtä kauan on ollut olemassa sellaisia tahoja, jotka ovat luvanneet paljastaa nämä kusetukset kusettamalla kansaa. Täällä kerrotaan sellaisista.

    http://www.debunking911.com/index.html

    Äänestä

  • *Kansalainen* kirjoitti:

    Vallanpitäjien kansankusetuksella on todellakin pitkät perinteet. Luultavasti lähes yhtä kauan on ollut olemassa sellaisia tahoja, jotka ovat luvanneet paljastaa nämä kusetukset kusettamalla kansaa. Täällä kerrotaan sellaisista.

    http://www.debunking911.com/index.html

    No ei tarvitse kaukaa hakea vallanpitäjien kansakusetusta.. siitä lukemaan koko viesti ketju.
    http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=114&conference=1000000000000008&posting=22000000018833965

    Äänestä

  • riku2345 kirjoitti:

    No ei tarvitse kaukaa hakea vallanpitäjien kansakusetusta.. siitä lukemaan koko viesti ketju.
    http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=114&conference=1000000000000008&posting=22000000018833965

    Meidät vietiin EU:hun äänestämällä.

    Huijaus on siinä että rikkaimmat hyötyvät eniten. Mutta onko se mitään uutta?

    Se on yritysten kusetusjajtus johon tuo Bushinkin linja perustuu Corportism -Yritykset -Uudet kuninkaat ilman rajoaja kun maailman rajat poistuvat...

    Äänestä

samaa arvailua kuin muillakin että se siitä.

Äänestä
  • Tuolla sivulla sentään mainitaan nimiä, lähteitä, ei ole asiayhteyksistään irroitettuja juttuja joita on väännetty joidenkin toimesta ihan joksikin muuksi...Siellä on enemmän realismia yhdessä luvussa kuin kaikissa maailman teoreetikkojen sivuilla yhteensä.

    Toki huono puoli on se että sieltä ei saa ostaa totuuksia tarjouksella eikä muutakaan, eli Visaa joutuu menemään vinguttamaan sitten vaikka Alex Jonesin sivuille.

    Vinkki!
    Alex Jonesin nettimyynnissä ovat tuotteet lisääntyneet ja katsokaas tarjoukset!

    Äänestä

VINKKI: Jos haluat oppia kusettamaan, matki Bushia ja sen kavereita

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jeah kirjoitti:

on sentään realistinen maailmankuva ja oikeat näkemykset asioiden todellisesta tapahtumienkulusta 9/11 päivää koskien.

olisipa muillakin=(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu