Nämä kuppipäät

Miksi ihmeessä noilla juutalaisilla fundamentalisteilla on se musta kuppi ottassa kiinni kun ne huojuu siellä itkumuurin kupeessa?

Eikös tuollainen homma ole vähän sairasta?
4222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kiertävät mustaa teippiä,dorkaa jengiä!!

Äänestä

Miksi ihmeessä noilla suomalaisilla papeilla on tapana kulkea alttarilla edes takaisin liturgioiden aikana?

Onko tuollainen homma vähän sairasta?

Äänestä

Eli ne on juuri niitä joita tavalliset juutalaiset vieroksuu. Ovat kuin suomen mustalaiset.

Äänestä

Jos kuitenkin yrittäisit keskittyä oman uskontosi erityispiirteisiin, sillä sinulla tuskin on riittävästi tunneälyä ymmärtää 3500 vuotta vanhaa uskontoa, kun et tajua omasta uskonnostasikaan mitään.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


keikkuvat muurilla kirjoitti:

Miksi ihmeessä noilla juutalaisilla fundamentalisteilla on se musta kuppi ottassa kiinni kun ne huojuu siellä itkumuurin kupeessa?

Eikös tuollainen homma ole vähän sairasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu