HALUAN KYSYÄ REALTA

Miten toimii pyhä hengi silleen että Rea Aalto sen hyväksyisi?oot haukunut Niilo ylivainionsta Markku Koivistoon väärässä hengessä toimivaksi.suosittelen sulle ja monelle muullekin 1 korintolaiskirjeen 13 lukua.rakkaus puuttuu monelta täältä kirjoitavalta.

10

653

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Normikeskustelija

      ...

    • Kummastelen

      Rea ei kykene vastaamaan sinun kysymykseen ja muitten kyselyihin se on ylimielinen.

    • herätystä?

      Rea vastaa.

    • parempi

      mennä takaisin sinne huuhaa-sättiin?

      • ...

        ...


    • Kysyvä ...

      Rea asettaa Pyhälle Hengelle ja siis myös Jumalalle hyvin tiukat rajat toimia näkyvällä tavalla. Jos Jumala vähänkin hyppii Rean paaluttamien rajojen ulkopuolelle niin tuomio eksyttämisestä on varma :)))

    • ......

      Rea ei vastaa sellaisiin kysymyksiin jotka ei miellytä häntä.

    • huhhaahhei

      Jospa Rea tuli järkiin eikä enään KOSKAAN KUULU TÄÄLLÄ

    • Joku...

      vastauksia. Se ampuu tyhmiä juttuja ja sitten poistaa ne parin minuutin päästä. Vaikuttaa aika epätasapainoselta luonteelta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten yksi ihminen

      Voi kolahtaa näin kovaa? Saada ajatukset vallattua näin totaalisesti? Taidan oikeasti tarvita ammattiapua tämän kanssa,
      Ikävä
      70
      1390
    2. Mikä on hänen nimen viimeinen tavu?

      🎣🎣🎣🎣🎣
      Ikävä
      81
      1335
    3. Olet lihonut kuin pullataikina

      Olet lihonut kuin pullataikina. Et ole yhtä kaunis kuin aikaisemmin. Oletko ryyppäämässä käynnyt joka ilta?
      Ikävä
      76
      1216
    4. Kyllä on ihmisillä paha olla

      Harmi, kun se pitää kipata toisten niskaan. Noh, huhuhan kertoo, että koko palsta on menossa kiinni. Pitäneekö paikkan
      Sinkut
      163
      866
    5. Olisko jo aika?

      Voisitko jo viimein puhua tai avata edes yhteydet sen mahdollistamiseksi.
      Ikävä
      45
      781
    6. Festivaaliko?

      Ei kunnon valoja tai mitään rakenteita, amatöörien puuhastelua äänentoistoa myöten.Yksi soittotaitonen bändi! Luisia kyl
      Kuhmo
      37
      749
    7. Toivotko jotain tapahtuvan

      Että saisit kaivattusi vaimoksesi?
      Ikävä
      58
      740
    8. Mustikanpoimintaa

      Raskasta ja hidasta hommaa on vaikka kyllä pääsisi ihan hyville tuntipalkoille jos ämpärin tunnissa ehtisi hyvältä paika
      Maailman menoa
      82
      675
    9. Mies viimeinen viestisi..

      Minkä verran panostit? Oliko jotain kokreettista. Pyysitkö treffeille? Ilmoititko halusta tavata? Epämääräisiin ei mon
      Ikävä
      130
      652
    10. Ammoniakkivuoto

      Oliko tämä Kiantaman tehtaalla? Ei heitä huonot uutiset Kiantamaa kiertämästä. Pitäsikkö jo laittaa lappu luukulle ja mu
      Suomussalmi
      18
      628
    Aihe