Ensivuoden kulkueeseen ottaa osaa

Kulkueeseen liityy mukaan, Köyyspaketin kärsijä joita ovat opiskelija sekä terveystarkastuksees käynneet pitkäaikais työttömät.

http://www.hs.fi/kaupunki/artikkeli/Mielenosoituskulkue yltyi rähinöinniksi Taiteiden yössä/1135221196260
2123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

MIKESIN KOMMUNISTI TOVERIT OVAT SURKEAA RUPUSAKKIA, JOTKA EI SAA AIKAAN MUUTA KUIN RIEHUNTAA, TUHOJA YHTEISKUNNALLE!!!!

NÄITÄ VERONMAKSAJAT ELÄTTÄÄ!!!

Äänestä
  • Vai oletko jenkki sarjan ritari ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jo 1800 henkeä. kirjoitti:

Kulkueeseen liityy mukaan, Köyyspaketin kärsijä joita ovat opiskelija sekä terveystarkastuksees käynneet pitkäaikais työttömät.

http://www.hs.fi/kaupunki/artikkeli/Mielenosoituskulkue yltyi rähinöinniksi Taiteiden yössä/1135221196260

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu