Kirurgi asensi PERSEEN suuhun!

Iltalehden Hullu maailma-palstan mukaan puolalaiset kirurgit rakensivat syövän takia kielensä menettäneelle miehelle uuden kielen hänen omasta perselihaksestaan (Gluteus maximus). Puhuuko polakki tämän jälkeen vain paskaa?
2199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minulla oli jo syntyessäni viisi persettä. Kätilörukka ei toipunut siitä koskaan.

Minulle ei käynyt kuinkaan vaikka kätilö pudotti minut lattialle, tulinhan alas perse edellä.

Huonoja puolia tässä on, että saan sakkoja siveettömyydestä, jos en peitä kasvojani yleisillä paikoilla ja naamioitumisestakin saa kohta sakot.
Lisäksi on vaikea löytää vessaa, jossa on viisi pyttyä. Siksi joudunkin olemaan enimmäkseen kotona.

Päivät olen kasvimaalla variksenpelättinä ja illalla keitän säikähdyksestä kuolleista variksista soppaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Perseet olalle kirjoitti:

Iltalehden Hullu maailma-palstan mukaan puolalaiset kirurgit rakensivat syövän takia kielensä menettäneelle miehelle uuden kielen hänen omasta perselihaksestaan (Gluteus maximus). Puhuuko polakki tämän jälkeen vain paskaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu