Silmälasipäiset naiset/tytöt on aina kiihottanut. Oiskohan muita jotka on samaa mieltä ja mahtaakohan olla asiaan perehtyneitä sivustoja? ;)
Naisia/tyttöjä joilla lasit?
jahhhaa
32507
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Elokuva myymälässä työskennellessäni törmäsin seksi-dvd:hen jossa naisilla oli rillit... silmälasipäisenä tyttönä jäin toki miettimään kuseistä "fetissiä";D En kuitenkaan lainannut ko. dvd:tä kun työsopimus kerkisi päättyä, nyt harmittaa;D Saatan vielä mennä norkoilemaan kyseisen rainan perään;D
Mällissä oli siinä kannessa tyttöjen silmälasit eivätkä olleet mitään kaunottaria mutta siksipä just se olisi ollut mielenkiintoinen;D
Aika mukava ja mielenkiintoinen lähestymistapa asiaan noin naiseksi, voisi kuvitella että suurin osa olisi tuossa kohtaa todennut että hyi, yök, sairasta.
Itselle ainakin silmälasipäiset tyttelit ovat hot, ja aijai kun pääsisi joskus ruiskimaan kuten tuossa kuvailemassasi kannessa... Et sattuisi muistamaan leffan nimeä, yleensä vastaavissa näyttäisi olevan vain normi-pornotähtiä joille on lyöty lasit päähän -> ei iske..
Ainahan tytöt kiinnostaa
http://www.naughtybookworms.com