mitään?
Saako tänne
kirijoottaa
191366
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 21 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 21 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
saa kuule kirijoottaa vaikka mitä. Asiaa ja asian viärestä.
Sitten ihmetellään miksi tämäkin palsta hiljenee.Kahvipalstankin tämä seriffi sai nurin?!
kirjoottaa, kirjoota sie sit vaik siit välist asia ja asianviärest:=)
Näin on että kahvipalstan vakkareilla ei tieteskä ollut osaa eikä arpaa palstan tuhoomiseen? Ainahan se on vaan sefun vika.Jep jep.
liittyy...taitaa porukka vain olla nautiskelemassa loppukesän viimeisistä aurinkoisista viikonlopuista ;O))
Nyt nää katkerikot itkee joka palstalla sefun kataluutta ja tekee myyräntyötä kalvamalla kaikkee mikä näillä palstoilla vielä liikkuu. Sairasta porukkaa!!!
sopii. Eri asia, että palvelimella Oslon seudulla tökkii pahasti. Norjalaiset eivät taida ymmärtää muuta kuin turskan kalastusta. Viestien katoaminen on nyt 75 % luokkaa, mutta eikös se jo helpota, kun kirjoittelet. Ei sillä sitten isompaa väliä, meneekö perille.
Sehän on luonnon laki, etteivät paikalliset sefut saa olla fiksumpia kuin pomot. Tekevät tilaa mätkimällä mäkeen mitä sattuu. Nämä Eniron omat palstat eivät yksinkertaisesti toimi.
meinaatko että kaikki entiset kaffelaiset muilla palstoilla itkkee, en ainakaan minä ole täällä enkä muillakaan palstoilla mitään itkenyt enkä moittinut ketään. Ja miten todistat muittenkaan niin tekevän.
yrittää vain saada riitaa aikaiseksi eri palstalaisten kesken.
Puskishta, animati, pushkishta.....
se.
Ei tarvi, eihän meitä oo olemassakaan, ei täällä kukaan mitään voi todistaa ja kahvipalstaa ei muuten ookkaan tuhottu *kävi katsomassa*, siellä se on edelleen.
siellä se on ja voi hyvin.
nii jos pitää määrää laadun merkkinä, heh
sinäkin,vois tehdä eetvarttia.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=2000000000000017&conference=4500000000001279&posting=22000000019006220
HEITTÄKÖ VETTÄ MYLLYYN!
Eikös sieltä sitä vettä tule..:))
sitä tulee, oottakaas vain!!