mulla on hieman isohko pää ja pelkään että
se vaikuttaa mun seurustelusuhteiden alkamiseen.
tytöt!
haittaako jos pojalla on iso pää?
se vaikuttaa mun seurustelusuhteiden alkamiseen.
tytöt!
haittaako jos pojalla on iso pää?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
No.. aivothan on se tärkein sukupuolielin ;D
Ei haittaa ompahan harvassa korvia.
Terskanpää vai mikä pää sul on iso. Jos se on se sun hartioitten väliss oleva mötti niin anna olla, ja onhan se kauheen kiva kun voi tuoda ostokset lakissa kotiin kun tulee kaupasta.
Minulla on iso pää, eikä siitä ole ollut haittaa. Eiköhän se ole tärkeämpää, mitä siellä pään sisällä liikkuu, kuin sen koko. Lakkini pitää olla vähintään 60, riippuen vielä merkistä isompikin. Kukaan nainen ei ole kiinnittänyt mitään huomiota siihen, vaikka olen itse sillä vitsaillut. Siis ei mitään merkitystä naisten saannin kannalta. Saattaa olla päinvastoin, on miehen näköinen.
se vasta pahalta näyttää
Kumpaa päätä tarkoitat?
Kumpaa päätä tarkoitat?
Mullakin on iso PÄÄ oikee vesipää eikä se mahu mun tyttöystävän pyllyyn... jää korvista kii :/
Ei haittaa. talvella tietysti hankalampaa kun pää tuppaa jäätymään helposti, kun on vaikea suojata sitä. a-korttia et pysty ajamaan, koska Suomessa on kypärä pakko!