Kumman valitsen

Kumpi kannattaa ostaa Nokian N70 vai N72?
3155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

U96

Äänestä

saa puoli-ilmasiks? Ovat paljon kauniinpia.

Äänestä
  • Kommunikaattori 9300 on hyvä vempain, sen i-versio kuulemma vielä parempi. Koneita löytyy joka lähtöön, mutta itse on tuumattava mihin sitä tarvitsee ja hankinta sen mukaan. Kamerat kannattaa hommata ihan eri vehkeinä, niin tulee jotakin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


JteS kirjoitti:

Kumpi kannattaa ostaa Nokian N70 vai N72?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu