Vipit ja kännylasku

sietämätöntä rupeaa olemaan kun makselee puhlaskuja joka on vähän vääristynyt, puhelut 20e ja tekstiviestit yli 50e.

Helvata sentään.
2550
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Säähän pääset halvalla mulla on tekstarit 150e puhelut 10e ja kaikki viestit vippilinjoille..

Äänestä
  • sitä kun on niin tyhmä ettei kato paljonko se viestin hinta on ja sitte kun sinne vippiyritykseen lataa sataa viestiä, niin tottakai se näkyy puhelinlaskussa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aika kirjoitti:

sietämätöntä rupeaa olemaan kun makselee puhlaskuja joka on vähän vääristynyt, puhelut 20e ja tekstiviestit yli 50e.

Helvata sentään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu