Miksi????

Minkä takia ihmiset haluavat elää mielikuvitusmaailmassa ja näytellä elämäänsä????
4238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

itsensä olla. Siinä kun ei paljon kehumista. Pakko sitä on vähän näytellä. Ei sitä muuten naisiakaan löydy.

Äänestä

laittaa ihmisen maanpinnalle...Nielikuvitus on rikkaus...Niin jaksaa maailman menon...Surut ja murheet.
Tosi harva kuitenkin näyttelee elämänsä läpi...;o)

Äänestä

mielikuvitusta kuin se,että on mieli kun vitusta

Äänestä

... niit ei kiinnosta omaa paskaa elämää... mä näyttelen elämäni koska se kuka oon ni se ois kaikille liikaa ja joskus leijailen mielikuvitus maailmas se on tosi hauskaa joten... pitäs kysyy miks kaikki ei tee sitä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mikko. kirjoitti:

Minkä takia ihmiset haluavat elää mielikuvitusmaailmassa ja näytellä elämäänsä????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu