SIANPASKA. Voisiko Lapuan ympäristötoimi tehdä jotain hajuhaittojen vähentämiseksi ?
Perhekoon kaupungissa tulee elää ihmisten ehdoilla, ei sikojen.
Lapualla haisee
7
1103
Vastaukset
- ei sun
hajuaisti muulla paikkakunnalla toimi, niin voin todeta sulle, että haisee se muuallakin.
- ja ihmiset
Joo ja ihmiset kuskaa sitä hajua mukanaan joka paikkaan, kauppoihin, leffateattereihin, kapakoihin yms...
- HAJU
ja ihmiset kirjoitti:
Joo ja ihmiset kuskaa sitä hajua mukanaan joka paikkaan, kauppoihin, leffateattereihin, kapakoihin yms...
SIOISTA LÄHDE VAAN LAPUALAISISTA ITSESTÄÄN. SITÄ SE SISÄSIITTOISUUS TEKEE ET ALKAA HAISEEN SIANPASKALLE.
- varmaankin
HAJU kirjoitti:
SIOISTA LÄHDE VAAN LAPUALAISISTA ITSESTÄÄN. SITÄ SE SISÄSIITTOISUUS TEKEE ET ALKAA HAISEEN SIANPASKALLE.
omasta kokemuksesta. Olet siis äidin ja isin pikku mutaatio.
- justihi
varmaankin kirjoitti:
omasta kokemuksesta. Olet siis äidin ja isin pikku mutaatio.
Lapualaisten junttien paskapuheista se haju lähtöö!!
- helsiinkiin
haistele siellä.kyllä ilimoja piisaa
- topi63
jos stadista joku muuttais sinne!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1876698- 352403
- 1872139
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101413Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.1181393- 731097
Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241057Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,301035Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty44961Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke13936