harrastaja oli nautinnollisin nussittava. Minusta olisi melko gutaa kiksauttaa nais korkeushyppääjää juuri sillä hetkellä, kun se menee riman yli. Siinä on polvet levällään ja häppärit varmasti raollaan. Olisi varmaan makea kokemus.
minkä urheilulajin
kuuki ,
44968
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
No saat olla kyllä pirun nopea ja tarkka mies jos juuri riman ylitýshetkellä kiksauttaisit. Maailman nopein panija. Ei kaikkein haluttavin titteli. Ja saisit olla vielä aika kova korkeushyppääjäkin samalla.
Kyllä painija on painija. Kyykyllään edessä, kireät trikoot päällä, kassit pullottaa turpeana. Siihen kun pääsisi puikkasemaan hikistä miestä. Ai että! Jöpöttää jo.
-Pera
Nautinnollisin seksikokemukseni on ehdottomasti tennispelaajan kanssa. Hänellä oli voimakkaat, lihaksikkaat jalat, kiinteä vatsa ja hän osasi sopivasti supistaa ( ns. imeä ) lihaksiaan aktin aikana.Muut eivät ole pystyneet lähellekään samaan..
huomannut, että naistennis pelaajilla saakutin usein hienosti nököttävät nännit, ihan joskus kiihottaa.