Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miehen kuritus

Mitenkä kovaa niihin palleihin uskaltaa lyödä?
Nyt tulee lähinnä läimäyteltyä avokämmenellä, mutta mieheni toivoisi minun käyttävän nyrkkiä.
Leikimme siis sm-leikkejä.
2711820
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

ei kovin kovaa,mielestäni sadisti naisella pitää olla pitkät ja terävät kynnet yhtenä aseina,onko sinulla jos ei niin,unohda leikit

Äänestä

muita kuritustapoja käytät? Minä oli käyttänyt lähinnä sitomista,käskytystä ja sauvoja.
Haluaisin kyllä saada miehen paremmin kuriin,nykyisin on vielä hieman liian omapäinen. :)

Äänestä
  • kunnon piiskaus jokaisesta virheestä auttaa kummasti keskittymään ja käyttäytymään... vitsaa, remmiä, hiusharjaa, paistinlastaa, raippaa, ruoskaa jne jne

    Äänestä

Nyrkillä ei kannata lyödä. Ihmisillä on jostain kumman syystä väärä käsitys kiveksiin kohdistuvasta kivusta... jos haluat aiheuttaa miehellesi pysyvää fyysistä vahinkoa, niin sitten nyrkillä... tai mieluummin polvella, saat eunukin paljon nopeammin. Jos taas haluat aiheuttaa enemmän kipua pienemmällä vammariskillä, niin sitten ei ole mitään järkeä käyttää nyrkkiä. Ei se kipu perustu lyönnin kovuuteen vaan sen aiheuttaman liikkeen nopeuteen palleissa.

Kiveksethän kestävät suhteellisen hyvin puristusta ja muita kovia otteita... (vrt. puppetry of penis) mutta ovat hyvin arkoja tärähdyksille. Eli voit ihan hyvin läpsäistä avokämmenelläkin, kunhan saat aikaan nopean tärähdysliikkeen kasseissa. Jos haluat pyrkiä maksimaaliseen kipuun, niin sitten yritä saada tärähdys ylhäältä alaspäin. (tulee ns. jojo-efekti)

Nämä neuvot on tarkoitettu vähän muuhun käyttöön kuin sm-leikkeihin, mutta eivätköhän aja asiansa niissäkin hommissa... voin luvata että oikein tehtynä sattuu niin perkeleesti, mutta -onneksi- suvunjatkokyky on vielä tallessa. Ei silti kannata kovin usein tehdä...

Äänestä
  • Eunukkeja on ollut jo pari sataa vuotta sitten. Asia ei ole uusi ilmiö.

    Äänestä

Kipu, mikä seuraa muniin lyömisestä on niin tajuton, ettei kukaan mies antaisi pallejaan vahingoitaa. Keksi parempi provo ja tule sitten takaisin.

Äänestä
  • Meikäläisen munat ovat saaneet naiseltani niin nyrkkiä, polvea, läimimistä, venytystä, puristusta yms. ja voin sanoa että niihin ei nykyään edes pienet lyönnit oikein satu. Mainitaanpa nyt vielä et suvunjatkokykykin on tallella (1/2vuotias todiste) ja potenssi tuntuu vain paranevan vuosi vuodelta.

    Äänestä

  • IsoMies kirjoitti:

    Meikäläisen munat ovat saaneet naiseltani niin nyrkkiä, polvea, läimimistä, venytystä, puristusta yms. ja voin sanoa että niihin ei nykyään edes pienet lyönnit oikein satu. Mainitaanpa nyt vielä et suvunjatkokykykin on tallella (1/2vuotias todiste) ja potenssi tuntuu vain paranevan vuosi vuodelta.

    Vai on sulla muka todiste? Ja paskat sun muijalla on lapsi ei sinulla sinä olet tuhkamuna ja sellaisdena pysyt. Elätä vain toisen miehen siittämää lasta jos haluat.

    Äänestä

ei ole enää tehdä lapsia, niin mahtavan tunteen saatat miehelle laittamalla pallit sellaiseen pähkinänsärkijään ja sitä sitten puristat kaikin voimin. Toinen hyvä on naulata pallit lattiaan ja lyödä lekalla päälle... ei varmaan ihan heti unohdu se kokemus

Äänestä

Riippuu tietysti itse kunkin toiveista mitä halutaan. Jos ei äärimmäisyyksiin mennä eikä provota muutenkaan:

Luunappien antaminen kiveksiin ei vahingoita, mutta tuntuu aikamoisesti. Asento voi olla selällään jalat levitettyinä tai seisten, jolloin mies kohottaa kiveksiä käsillään ja ikään kuin ojentaa niitä naiselle luunapin antamista varten.

Kivesten puristaminen taas onnistuu hyvin takaapäin, kun mies on vatsallaan tyyny vatsan alla. Tässä asennossa nainen voi myös ottaa kivekset toiseen käteensä (käsi niiden etupuolella), jolloin toisella kädellä voi napsauttaa luunappeja.

Äänestä

Meillä on käytössä lähes päivittäin tiukalle viritetty penis-remmi, joka puristaa sekä varren että kivekset tiukalle ja lisäksi siitä kivesosasta tulee talutushihna, josta kiskomalla pystyy venyttämään pelkästään kiveksiä.
Tiukalle puristettuihin kiveksiin voi sitten antaa luunappeja tai sitten puolikovia lyöntejä esim. kämmensyrjällä. Kivekset kestävät kyllä koviakin lyöntejä, kunhan ei niitä aleta lyömään millään terävillä ja kovilla esineillä. Sanotaan näin että kipu on hyvä mittari, et pysty niitä liian pahasti satuttaan ilman että ukkosi lopettaa session.
Nautinnollisia kuritushetkiä!

Äänestä
  • Rakastuin sinuun heti!!!

    Äänestä

Eikös olisi tasapuolisuuden nimissä reilua kertoa, kuinka pahasti on käynyt miestä tuollalailla käsitellessä? Paraniko mies muutaman päivän levolla vai tarviko lääkärin apua? Ja paraniko ikinä?

Aika karmeaa leikkiä toi on. Yhteen ainoaan potkuun kiveksille voi mies jopa kuolla.

Äänestä
  • Ei kiveksiin potkusta kuole. Kun potkasee niinkivekset ei jää mitään kovaa vasten vaan menee ylös omiin piiloihinsa. Vasaraa jos käyttää kovaa pintaa vasten nìin silloin ei liian kovaa. Turpoaa kyllä pariksi päiväksi, ei kipeydy ,iskut kyllä tuntuu. Kiveshän ei ole mitään kiveä vaajoustavaa kuin kovahko kumipallo.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei kiveksiin potkusta kuole. Kun potkasee niinkivekset ei jää mitään kovaa vasten vaan menee ylös omiin piiloihinsa. Vasaraa jos käyttää kovaa pintaa vasten nìin silloin ei liian kovaa. Turpoaa kyllä pariksi päiväksi, ei kipeydy ,iskut kyllä tuntuu. Kiveshän ei ole mitään kiveä vaajoustavaa kuin kovahko kumipallo.

    Paitsi että sen kumipallon päällä on spagettia, enempi tai vähempi turvonneena, riippuen kauanko on ollut laukeamatta. Mun äijän pallit on viikon jälkeen arat ja se lisäkives turvoksissa. Ei siedä/halua voimakkaita iskuja ja saa laukeamaan puristelulla ja ihan pienellä kyrvän hinkkauksella. Kyllä niitä enempiä puristeluja kannattaa varoa. Sen verran arat ja herkät voi olla ja alttiina kaikelle osumalle. En haluaisi olla mies, vaikka ei ne menkatkaan helppoja ole.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei kiveksiin potkusta kuole. Kun potkasee niinkivekset ei jää mitään kovaa vasten vaan menee ylös omiin piiloihinsa. Vasaraa jos käyttää kovaa pintaa vasten nìin silloin ei liian kovaa. Turpoaa kyllä pariksi päiväksi, ei kipeydy ,iskut kyllä tuntuu. Kiveshän ei ole mitään kiveä vaajoustavaa kuin kovahko kumipallo.

    Aivan varmasti voi kuolla.

    Esimerkiksi muinaisessa Turkissa kuninkaan veli kuoli kun salamurhaaja painija puristi häntä kiveksistä.

    Kuoleman aiheuttaa shokki. Shokin saa aikaan muunmuassa vähäisellä verellä tai sydämenpysähdyksellä, mutta myös aiheuttamalla hermostoon rajun reaktion, kuten esimerkiksi kipua, joka taas aiheuttaa sen sydämenpysähdyksen. Kiveksissä on erittäin paljon hermopäätteitä, joten kipukokemus voi tappaa hyvin helposti vaikka varsinainen fyysinen vahinko jäisikin pieneksi. Kipu voi aiheuttaa sydänpysähdyksen ja kun sydän pysähtyy ja verta ei liiku, aivot eivät saa verta ja kuolema seuraa noin 25 sekunnissa. Kiveksiin kohdistunut kipu voi saada ihmisen oksentamaan rajusti. Silloin leikitään itseasiassa jo kuolemalla, sillä kova kipu saa autonomisen hermoston suojaamaan ihmistä ja keho ei tiedä johtuuko se kipu potkusta tai myrkystä tai haavasta vatsassa (johon kivesten raju kipu signaloituu) ja keho yrittää epätoivoisesti poistaa kaiken kehoa vahingoittavan aineen, ja sen vuoksi ihminen oksentaa jotta vatsan sisältö ei jatkaisi myrkyttämistä tai valumista vatsaonteloon.

    Yleensä ihmiset ajattelevat että ihminen selviää ilman happea muutaman minuutin. Se on totta, jos ihmisen ympärillä ei ole happea, kuten esimerkiksi veden alla, mutta asia on täysin toisenlainen jos happipitoista verta ei liiku aivoissa. Silloin kuolema tulee 100% varmuudella 25 sekunnissa. Siitä syystä noilla kiveksillä leikkimiset ja kivun aiheuttamiset kannattaa jättää kokonaan pois!

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Paitsi että sen kumipallon päällä on spagettia, enempi tai vähempi turvonneena, riippuen kauanko on ollut laukeamatta. Mun äijän pallit on viikon jälkeen arat ja se lisäkives turvoksissa. Ei siedä/halua voimakkaita iskuja ja saa laukeamaan puristelulla ja ihan pienellä kyrvän hinkkauksella. Kyllä niitä enempiä puristeluja kannattaa varoa. Sen verran arat ja herkät voi olla ja alttiina kaikelle osumalle. En haluaisi olla mies, vaikka ei ne menkatkaan helppoja ole.

    Höpö höpö! Kiveksissä ei ole siemennestettä, eikä kivesten turpoaminen johdu laukeamattomuudesta vaan ihan puhtaasti sisäisestä vahingosta jos niitä kohtaan harjoitat väkivaltaa! Kiveksissä kyllä valmistuu siittiöitä, mutta ne kulkeutuvat aivan muualle kuin kiveksiin. Olet voinut aiheuttaa miehelle jo lapsettomuuden jos olet niitä säännöllisesti hakannut turvoksiin!

    Äänestä

Minä olen potkinut miestä palleille. Minulla oli jalassa Hai-saappaat , ja niillä minä potkin. Potkin saappaillani jonkin aikaa. Seuraavana päivänä oli pallit turvoksissa.

Äänestä
  • Kyllä pallit kestää hakkaamista, kuminuijalla kovaa alustaa vaste, kivekset turpoaa tuplaksi ja tulee nesrettä pusseihin. Menee kyllä ohi turvotukset muutamassa päivässä. Pitkää kun nuijii pienemmällä teholla tulee nestettä ja pussien iho turpoaa, ei paha.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kyllä pallit kestää hakkaamista, kuminuijalla kovaa alustaa vaste, kivekset turpoaa tuplaksi ja tulee nesrettä pusseihin. Menee kyllä ohi turvotukset muutamassa päivässä. Pitkää kun nuijii pienemmällä teholla tulee nestettä ja pussien iho turpoaa, ei paha.

    No kai nyt viidessätoista vuodessa...

    Äänestä

Vasemmistonainen kurittaa ja piiskaa minua säännöllisesti
niin tottelen käskyjä paremmin.
Vasemmistonainen käyttää remmiä ja ratsupiiskaa
kun piiskaa perseeni punaiseksi.

Äänestä
  • Onko kyseessä äärivasemmistolainen vai tavallinen kansallissosialisti?

    Äänestä

  • Anonyymi00030 kirjoitti:

    Onko kyseessä äärivasemmistolainen vai tavallinen kansallissosialisti?

    Vasemmistoliiton vasemmisto-feministi.

    Äänestä

Nyrkillä palleihin kuulostaa kyllä aika rajulta. Oma vaimoni kyllä piiskaa pallejani todella kovaa ja talloo niitä koko painollaan. Tallomisessakaan ei voima kuitenkaan kohdistu niin nopeasti paalleihin kuin lyönnissä. Meillä se nyt on kuitenkin siinä mielessä sama vaikka kassit hajoaisi koska lapset on tehty jo ajat sitten.

Äänestä

Minusta läpsiminen on sopivaa. Domina-nainen istui tuolilla, olin nelinkontin ja häntakaapäin potki kevyesti palleille, vähän niinkuin töpötti, tuntui ihan hyvältä, hivenen vihlaisi.

Äänestä

Eunukkeja on ollut jo pari sataa vuotta sitten ja aihe ei ole uusi ilmiö

Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anna-Maija33 kirjoitti:

Mitenkä kovaa niihin palleihin uskaltaa lyödä?
Nyt tulee lähinnä läimäyteltyä avokämmenellä, mutta mieheni toivoisi minun käyttävän nyrkkiä.
Leikimme siis sm-leikkejä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu