Haluttaa!
"Uuh, aah, lisää...Lisää, - LISÄÄ! - lisää... Mä haluun sut, nyt! Mä en kesta tätä...!"
Ketä haluaa viedä testosteronin pauloissa elävän ja kovan nainti-halun omaavan pojan poikuuden? Olen 16-vee poika.
Vaadin, että hankit paikan Helsinki-Espoo alueelta itse "sessioita/naintia" varten, olet
16-19-(20?) vanha, 160-165-(170? cm) pitkä, rinnoillasi ei ole välia, mutta kunhan ovat ns. keskikokoa, painat 45-55 kg ja olet haluttavan näköinen: hyvännäköinen ja jos toivoa saan, niin olet luonnosuorahiuksinen blondi/brunetti... :)
Yksi ehto minulla on: En suostu anaaliin, ja toivon kuitenkin saavani koko käsittelyn.
Vastaa tähän V-viestillä, niin annan ehkä
e-mailini sitten ja sovitaan siitä sitten tarkemmin...
Terv.
"Uuh, aah, lisää...Lisää, - LISÄÄ! - lisää... Mä haluun sut, nyt! Mä en kesta tätä...!"
Ketä haluaa viedä testosteronin pauloissa elävän ja kovan nainti-halun omaavan pojan poikuuden? Olen 16-vee poika.
Vaadin, että hankit paikan Helsinki-Espoo alueelta itse "sessioita/naintia" varten, olet
16-19-(20?) vanha, 160-165-(170? cm) pitkä, rinnoillasi ei ole välia, mutta kunhan ovat ns. keskikokoa, painat 45-55 kg ja olet haluttavan näköinen: hyvännäköinen ja jos toivoa saan, niin olet luonnosuorahiuksinen blondi/brunetti... :)
Yksi ehto minulla on: En suostu anaaliin, ja toivon kuitenkin saavani koko käsittelyn.
Vastaa tähän V-viestillä, niin annan ehkä
e-mailini sitten ja sovitaan siitä sitten tarkemmin...
Terv.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Sama täällä, antaisko joku pillua ;D
mulle uus mersu ja pari tonnia rahaa kiitos. jos tuot sen mersun mun pihale huomiseksi niin voin antaa sulle tikkarin. kiitos!
Joo elikkäs nyt MÄ sanon mun toiveet:
Juu, elikkä sun pitää olla noin 185.3cm pitkä. Jos olet pitempi, niin sorry ei käy ja jos lyhyempi, niin sori ei käy. :) So sad.
Sitten mä haluan, että sulla on sellaset ruskeat hiukset, jotka töpöttää sillee kivasti otsalla, mutta ei liikaa. Sun pitää käyttää wellan hiustuotteita, muut tuotteet haisee pahalle. Ja sulla pitää olla pinkkejä raitoja hiuksissa. :)
Ja sit mitä kroppaan tulee, niin sun pitää painaa ainakin 85kg ja sulla pitää olla mahtavat rintalihakset. Ja tietenkin ruskettunut iho. Ei liikaa, ei liian vähän. :) Ja sit sun pitää olla posliini kauttaaltaan. Siis ihan kaikkialta. Myös perseestä. :)
Joo ja sit se muna. Mä en päästä ketään alle 25 senttistä mun sisään, ja toisaalta en päästä yli 25 senttisiäkään. Eli sen pitää olla justiinsa. Joo ja sit mitä tulee sen kyrvän ulkonäköön. Sun pitää olla ympärileikattu. Mikään suomi-muna ei nyt tällähetkellä jaksa kiinnostaa. Joo ja sit sen pitää olla kaunis. Se onkin sit jo vaikee juttu. :)
En kai ole liian vaativa? Joo, kyl mä voin viedä sun poikuuden, jos täytät nää kriteerit!
Huom: Sä et varmaan tiedä paljonkaan naisen anatomiasta, ku etit jotain 45kg pikkupillua. Ota huomioon, että EDES MISSIT ei paina noin vähän. Mallitkin painavat n.60kg ja se on ihanne paino. Että laitappas luvut uusix.
Oikeestikin... ja kuka ton ikänen ottaa noin suuren numeron poikuuden viemisestä. Eikö sen nyt ehdi sit kun se aika on...
Ja jos se nyt sitten on niin hirveen tärkeetä, että joku sen poikuuden pian vie niin minkä h****tin takia hirveet kriteerit... siinä se. Ei, mut teki mieli itellänikin laittaa joku ton tyyppinen viesti...
jatkoja!!!
Joo.
Kerranki tulee vastausviesti, jossa ei ns. panna halvalla.
Kriteereihin vaan, että ei kai tuollaiset vaatimukset nyt nii-in suuret voi olla, vai? *ihmettelee ihmisten kiehahtuneisuutta asian suhteen*
"Ota huomioon, että EDES MISSIT ei paina noin vähän. Mallitkin painavat n.60kg ja se on ihanne paino. Että laitappas luvut uusix."
No, herää nyt sinäkin!
Montako 160cm pitkää missiä tiedät?
Eikä 160cm pitkä tyttö pääse edes mallitoimiston listoille, paitsi kasvokuvauksiin.
Luuletko muutenkin, että kaikkien miesten ihanteena on joku missi-tyyppi?
Mielummin itsekin puuhailisin jonkun 160cm/45kg naisen kanssa, kuin jonkun ns. missin kanssa.
Ja muutenkin jos puhutaan naisen kohdalla painosta 60kg, niin silloin naisella pitäisi olla pituutta jo 180cm tai yli. Ei nuo normaalit missit ole kuin välillä 54kg-58kg ja pituus on lähes aina alle 180cm.
Voi teitä miehiä. Kovin on naisen anatomia hukassa. Olen 161 cm ja painan 45 kg. Painoindeksin mukaan olen alipainoinen, mutta lääkäri ei ole yhtään huolissaan minusta. Minulla on c-kupin rinnat ja kuntoni on erinomainen kuntotestin mukaan. Vartaloni on kurvikas ja pepusta löytyy rasvaakin. Mensut ihan normaalit ja ajallaan. Poikaystäväni kutsuu minua pikkupilluksi, enkä ole hänen mielestään epänormaali, ehkä vähän tavallista kiimaisempi. Mutta minä en mahdu onneksi sinun mittoihisi.
yli 55kg painavat naiset ovat läskejä, oli pituus mikä tahansa. Sitä paitsi pitkät naiset on miesmäisiä..pienikokoiset naiset on ihanii..(n.157-165cm)
kiitti, ja mä oisin sit "miesmäinen" ku oon 168/56/b75? tiiättekö noi tollaset vaatimukset on omiaan musertaa vähän heikompien teinien itsetunnon... (tiiän, olin ala-asteel aika pyöree ja oon ollu koulukiusattu 8 vuoden ajan)ja oisin läski ku painan 56 kg... on muute aika kaukaa haettu toi et muija on läski jos on yli 55 kg, pituudesta riippumatta... ymmärrän jos on 160/55 ni sit ehkä... mut siis kasvakaa! näänyt on tietty vaa mun mielipiteit näin niinku muijana mut tiiän et moni jätkä on mun kans samaa mieltä...
Jaaha, siellä taas piipittää joku persjalka, jolla saappaan varret ylettyy nenänvarteen. Taitaa pitkät naiset pelottaa. Itse pidän pitkiä naisia todella seksikkäinä ja tyypillisiä niitä suomalaisia persjalka-akkoja aika epäseksikkäinä.
Oma naiseni on 40v./166/64/b75 ja hänkin on todella ihanavartaloinen nainen. Muutama kilo sinne tai tänne ei merkitse mitään!
Hei! *ihmettelee moista kiehahdusta ensikerta-naimis-toiveestaan, jonka esitti tässä palstassa hiljattain, ja jota luetkin nyt :P*
Naisen keskipituus Suomessa, muistaakseni, on n. 165 cm ja miehen taasen n. 175 cm, eli tästä voi vetää ihan kaikenlaisia, omanlaisia, tyhmän
"outoja" jne. johtopäätöksiä, että niin...!
Suotavaa on kuitenkin, ettei tuollaisista pituusasioista, paino/läskiasioista, rinta-asioista etc. tulisi kauheanlaista väittelynpuoleista puhetta, sillä ei se missiys, ylikauneus ole kaiken a & o, vai onko muka!? Vaisken raja pitää tietenkin vetää tiettyyn pisteeseen... :) Esim. painoindeksi ei saa olla, eikä se ole suotavaa, yli 25-30, sillä se kertoo ihmisestä itsekurista ym. muissa asioissa pitää myös olla tietty raja!
Syrjintään ei kuitenkaan saa sortua, mut seksi-asioissaansa saa, omasta mielestäni, olla valikoiva, rajanvetäjä, sillä onhan siinä oma keho pelissä... :)
Ja ei se, kuten joku viittasi, 168 (what ever!)centtimetriä ole yhtään miesmäistä, siis: wake up!
Toiset on isoja, kun taas toiset ei.
Ja onko se nyt niin ihmeellistä, jos joku, kuten minä, haluaisi sellisen naisen mitä ko. sanoin?
sinuun, kämppä on jo valmiina. Ihana saada kiimaista kollia. Haittaako sua jos kaverini Jari tulee megeen ?