Pumpattava Barbara

Omistaja käy äkkiä noutamassa omasi pois,muuten menee huutokauppaan.
http://www.kaleva.fi/plus/index.cfm?j=593956
5339
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Bar bara, joopa joo!

Äänestä
  • pikku matin autosta on kumi puhjennut....

    Äänestä

..saanee syytteen heitteillejätöstä.

Äänestä

Sais nyt edes pumpattua noi fillarinrenkaat ajokuntoon, niin sitten voisi harkita muita projekteja.

Äänestä
  • viikonloppupumppausta odotava suihkusta juuri tullut peiton alla. Sen kun saisi ajokuntoon ensi viikoksi edes, ei tarvitsisi nälkään nähdä huushollissa hetkeen. Ei sitä heitteille jätetä ja pääsee se ulosottomiestäkin karkuun ihan omin jaloin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Masa1 kirjoitti:

Omistaja käy äkkiä noutamassa omasi pois,muuten menee huutokauppaan.
http://www.kaleva.fi/plus/index.cfm?j=593956

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu