14 iranmikesin toveria

englannissa, mikesille surkuttelun paikka!

Mikeshän kyllä sanoo että salaliitto paskaa koko uutinen!
2135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mutta hitmanin ja phadran sukulaisia kaasuttivat huomattavasti enemmin. Taisi olla pahaa kansaa, kun piti eliminoida melkoinen määrä.

Äänestä

Uutinen on propagandaa ja noita uutisia uskoo enää tosi uskovaiset. Tämä porukka on niin voimakkaasti aivopesty että ei olla samanlaista nähty sitten natsi-saksan.

Annas kun arvaan. Uskot, että 911 iskujen takana on Osama. Menikö oikein? Taisi mennä.
Ajatteleppas kuinka yksin olet sen ajatuksen kansaa että Osama on 911 iskujen takan. FBI ei ole koskaan sanonut, että Osamalla olisi mitään tekemistä iskujen kanssa. FBI ei syytä Osamaa 911 iskuista. Katso itse.

http://www.fbi.gov/wanted/topten/fugitives/laden.htm

Tansaanian lähetystöiskujen jälkeen 1998, iskut lisättiin Osaman rikoslistalle vain 2 kuukaudessa. Nyt on mennyt 911 jo 5 vuotta eikä vieläkään edes mainintaa Osaman osallisuudesta.

Niimpä niin... olet niin aivopesty, että tämäkin tuntuu sinusta jonkinlaiselta Osaman järjestämältä salaliitolta ja FBI ei vain ole muistanut päivittää sivujaan tai jotain tuonne päin.

Koitahan miettiä jos se enää fasistien puhdistuksen jälkeen on puhtailla aivoillasi mahdollista

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pidätetty kirjoitti:

englannissa, mikesille surkuttelun paikka!

Mikeshän kyllä sanoo että salaliitto paskaa koko uutinen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu