Me normaallit ja terveet ihmiset olemme täysin kyllästyneitä noihin inhottaviin homokuvioihin viiihdeohjelmissa. Homot takaisin kaappiin ja avain hukuksiin!!!
Homot takaisin kaappiin
S.K.
3570
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Oot Ihan Oikeessa:D
Vähän joka ohjelmaan ollaan tosiaan nykyisin tunkemassa noita seksuaalivähemmistön edustajia. On kai olevinaan jotenkin niin trendikästä kun uskalletaan ottaa heitä sarjoihin, tosiTVhen sun muihin ohjelmiin kyllästymiseen asti.
Sanokaa minun sanoneen että heille tehdään karhunpalvelus jos nyt sitten ollaankin mukamas käännyttämässä kansaa hyväksyvämpään suuntaan kun heitä kaivetaan kaapeista ulos joka hiivatin ohjelmassa.
Eiväthän he oikeassa elämässäänkään ole noin näkyvästi esillä. Saku Kuosmanen on aivan oikeassa asian suhteen, liika on liikaa, eivätkä taida asianomaiset itsekään pitää tuollaisesta valistamisesta.
Mistäs te nyt oikee puhutte?