Kustaa III

Olipas aika hurjaa kun kuningasta panetettiin... oikein kädestä pitäen näytettiin että mistä se kana pissii...

Ja se on vielä tosi juttu. Että joku ei osaa naida muuta kuin että joku ulkopuolinen runttaa melan mekkoon. Hah hah!
3158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onpa todella surullista, että kaikki mitä sinulla on sanottavaa upeasta, draamallisesti rikkaasta, kuvauksellisesti ja kuvallisesti ehyestä kokonaisuudesta on edellinen kommentti.

Valitettavaa.

Kukas sinua opettaisi?

Äänestä
  • ;)

    Äänestä

sehän oli just huippu ohjelma...:)
ihan ylihauska.
(olihan se ruotsalisten tekemää laatutyötä...enkä nyt viisastele...ainakaan kovin paljoa:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heko kirjoitti:

Olipas aika hurjaa kun kuningasta panetettiin... oikein kädestä pitäen näytettiin että mistä se kana pissii...

Ja se on vielä tosi juttu. Että joku ei osaa naida muuta kuin että joku ulkopuolinen runttaa melan mekkoon. Hah hah!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu