Lea L ja Laura. V ,usein homobaarissa !

Ja mikäköhän näitä artisteja vetää homobaariin esiintymään? Molemmat ovat olleet ainakin 4 kertaa viimeisen vuoden aikana herkussa. Tietääkö joku jotain sellaista näistä leideistä jota minä en satu tietämään ?
4745
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Molemmat näyttävät transuilta, ehkä siinä salaisuus. Moni mies näkee itsensä Laurassa.

Äänestä
  • Mielenkiintoista.

    Äänestä

Eiköhän ne mene sinne mistä keikkapalkkio maksetaan? Voi luoja miten yksinkertanen sä oot.

Äänestä

..jos tiedät että heillä on keikkoja homobaareissa, päin vastoin! :D Onko homobaareissa esiintyminen sinusta jotenkin huonompi vaihtoehto kuin perinteisissä humppapaikoissa laulaminen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Keikkapulako ? kirjoitti:

Ja mikäköhän näitä artisteja vetää homobaariin esiintymään? Molemmat ovat olleet ainakin 4 kertaa viimeisen vuoden aikana herkussa. Tietääkö joku jotain sellaista näistä leideistä jota minä en satu tietämään ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu