Huomasiko kukaan muu, että Selviytyjien viimeisessä kestävyyskisassa Ian oli paskonut housuunsa ennen kuin luovutti? Ihan ymmärrettävää tietysti sen 12 tunnin käkkimisen jälkeen, mutta ihme ettei sitä edes yritetty editoimalla peitellä, toisin kuin aiemmissa jaksoissa vähän vilahtaneita persvakoja ja tissejä.
Huomasiko kukaan
3
1140
Vastaukset
- fsdfsdfsdf
Todellisuudessa olivat siellä ehkä pari kolme tuntia... Jenkeissä liiotellaa aina.
- ja lisäksi
alussa oli ihan valoisaa mutta lopussa pilkkopimeää, sekin varmaan luotiin kauhean työläitten kuvamanipulaatioitten avulla, don't you think?
- huuajajajaj
ja lisäksi kirjoitti:
alussa oli ihan valoisaa mutta lopussa pilkkopimeää, sekin varmaan luotiin kauhean työläitten kuvamanipulaatioitten avulla, don't you think?
Näitä jenkkinynnyjä. Aina valittavat kuinka kylmä yölläkin on, mutta oikeasti lämpötila laskee yölläkin vain johonkin 20 celsiusasteen paikkeille. Kaikki suomalaiset jotka ovat etelässä käyneet tietävät ettei yölläkään tule kylmä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33611471IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3567833Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut872654Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?952185Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1402056Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61611- 1101251
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin521054Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26898MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312782