alkaa atakki yhteiskuntaa vastaan, oletko valmistautunut suojelemaan omaisuuttasi?
Autot kaduilta ainakin kannattaa viedä "evakkoon"!
Ensiviikon lehdistä ja uutisista saadaan tietää mikä on tuhon määrä!
Autot kaduilta ainakin kannattaa viedä "evakkoon"!
Ensiviikon lehdistä ja uutisista saadaan tietää mikä on tuhon määrä!
Vastaukset 9
Vanhimmat
Käykö poliisi päälle? Laittaako alaikäisiä putkaan? Sitooko nipusiteet liian kireälle, niin, että veri ei kierrä kunnolla? Kaasuttaako, pamputtaako ja simputtaako poliisi sellaisiakin, jotka eivät ole "mitään tehneet"? Uskallatko sinä uhmata virkavaltaa vai luotatko sinä sokeasti heidän "arvostelukykyynsä"? :0
OLETTE YHTEISKUNNAN POHJASAKKAA, ANARKISTIT, ROSKAVÄKEÄ!
PULLAMÖSSÖPELLE, JOKA EI YMMÄRRÄ YHTEISKUNNASTA, EIKÄ SEN MENOSTA YHTÄÄN MITÄÄN. MENE NYT ÄIDIN LUOKSE HAKEMAAN SITÄ VIIKKORAHAA, JOTTA SAAT ÄRRÄLTÄ OSTETTUA SEN AKU-ANKAN ITSELLESI :D
näytä pelkäävän "kyttiä"!!!!!
kenen tai keidenkohdalle tuhoaminen iskee!
Varmasti tulee olemaan massiiviset tuhot, jos seuraa edellisiä tapahtumia.
BEIRUTIN TAPAINEN RAUNIOKAUPUNKI??????
Eipäs nyt viitsitä liioitella.
Jotain pientä hälinää voi tulla, mutta ei sen suurempaa. Anarkistitkin ymmärtävät, että he vain tekevät itsensä naurunalaisiksi jos liiallisuuksiin mennään.
Venäjän ja Kiinan "joukha" ryhmien toiminnasta, mikä ei ole mitään kyselyä mitä sinä nyt teet, vaan se on suoraa toimintaa!
predikaatit tuleva riehumaan, minulla on isopussillinen syyhypulveria heittää niiden niskaan!
Olisi kiva katsoa kun kommarit raapisi niskaansa ja ihmettelisivät mistä tämä johtuu!
Asun muuten mantskulla!