Kulttuuriministerillä kasvain

Miksi tätä piti salata viimeseen asti? Onko joku häpee jos on syöpä? Pitääkö muidenkin syöpää sairastavien alkaa nyt hävetä sairauttaan?
4303
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

olet idiootti vai oletko jo tullut kaapista ulos?

Äänestä

onhan se tietysti vähännoloa.

Äänestä

Tanja on kaunis nainen eikä sitä julkikuvaa sovi rikkoa millään oksettavilla suolistosairauksilla.

Äänestä
  • Tanjalla ollut ennenkin tapana paeta mogiaan politiikassa (opiskelijat unohtuivat,kas vain!)sairauksiensa taakse.Keräsi säälipisteitä jo Saulin aikana.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kas vain kirjoitti:

Miksi tätä piti salata viimeseen asti? Onko joku häpee jos on syöpä? Pitääkö muidenkin syöpää sairastavien alkaa nyt hävetä sairauttaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu