tutkimusta A keitä rakennuksessa työskenteli B ketkä ei tullu töihin kyseisenä aamuna C kellä oli lounas tai jokin muu poikkeava aika olla juuri silloin pois kun räjähdykset tapahtuivat. Nämä kun selvitätte niin arvelen että saatte selville paljon näistä tapahtumista..
tehkää
tiedon haluinen
2114
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
"Sketsikko" on jo löytänyt kaikkien lueteltujen ihmisten DNA:n ja sormen palaset joka paikasta.Joten homma on sitä myöten pulkassa.CIA ja FBI pitää "Sketsikon" koko ajan ajan tasalla ja lähettää hänelle niitä erittäin salaisia asiakirjoja jotta hän voi täällä kumota kaikki väitteet sala-liitosta erittäin "vakuuttavasti".
luullakseni julkista tietoa keitä rakennuksissa työskenteli, ja ketä siellä kuoli. Mikä syy pakottaisi USA:aan hallituksen tai CAI:aan sellaisen asian salaamaan. Ja siitä vain looginen ajattelu känytiin. Koska ei ole hyviä ja pahoja ihmisiä, on vain pahoja. Tämä pitää olla loogisen ajattelun lähtökohta AINA..