Taas sama perhe....

... on Dr. Phil ohjelmassa. Onks uusintana vai voiko samalla perheellä olla monta ongelmaa???
Silloin kun aattelen katso kyseistä ohjelmaa niin tämä sama perhe kertoo ongelmistaan.
Onko perheelle maksettu siintä että ovat AINA esillä?
4630
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...laitoin sen takia koska kaikki muut minkä yritin laittaa oli jo varattu. Sorry vaan.

Äänestä

Seurataan perheen etenemistä =) Ei sitä kertahökäsyllä isompia ongelmia ratkota.

Äänestä

perhettä on seurattu jo vaikka kuinka monta jaksoo. Musta ne on niin vastenmielisiä, en voi sille mitään. En ikinä kestäis elää tollasessa.

Äänestä
  • Tehdylle käsikirjoitukselle kun ei voi tehdä mitään

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pillu kirjoitti:

... on Dr. Phil ohjelmassa. Onks uusintana vai voiko samalla perheellä olla monta ongelmaa???
Silloin kun aattelen katso kyseistä ohjelmaa niin tämä sama perhe kertoo ongelmistaan.
Onko perheelle maksettu siintä että ovat AINA esillä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu