ja viha mitä minä olen tuntenut takavuosina kommunisteja kohtaan on muuttunut vähitellen sääliksi .näitä kirjoituksia kun lukee, niin huomaa että teillä menee kyllä tosiaan heikosti.salaliittoteoriat sun muu soopa vaatii jo pikku hiljaa vahvempaa lääkitystä.
kaikki
se inho
6173
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
iso kasa.
http://www.saunalahti.fi/wtc2001/skeptgal.html
Syyskuun 11. päivän terrori-iskuun liittyvät salaliittoteoriat kukoistavat USA:ssa
http://www.yle.fi/etusivu/ohjelmaopas/ohjelma.php?serial=t0234422771813&l=f&mode=www
Yltä päältä kommunistinen USA...just joo.
niitä kommareita tosiaan:) Nää jotkut kai luulee ihan tosissaan, että tää on jonkun Suomen skp:n järkkäämä salaliitto ja kuvien henkilöt Suomen skp:n salaisia jäseniä.
kommari eroa mitenkään teikäläisistä.
ohjelman jälkeen 911 sivustolle.
Torstaina 7.9. klo 22.35 YLE2, Silminnäkijä: Salaliiton jäljet. Syyskuun 11. päivän terrori-iskuun liittyvät salaliittoteoriat kukoistavat USA:ssa. Viralliset selitykset kiistävät salaliittoteoreetikot ovat varmoja, että New Yorkin ja Washingtonin tuhojen takana olivatkin USA:n hallitus ja viranomaiset. Toimittaja Kari Mokko.
Ohjelmasta kannattaa antaa esittämisen jälkeen palautetta.
http://www.saunalahti.fi/wtc2001/
Esim. Rumsfeld on amerikan sotateollisuuden suurimpia osakkeen omistajia. Sotateollisuus piti uusia aseitaan. Sen takia keksitään sota-aihe. Jolla on rahaa runsaasti häneltä puuttuu omatunto. Eivät he(raharikkaat) välitä muutamasta tuhannesta kuolleesta, vaikkakin he ovat omaa kansaa.
http://hirvasnoro.blogspot.com/2005/03/bucky-set-ja-muut-irakin-sodalla.html