Mallikoulu2006

Kyllä taas nähdään niiiiiin idioottimaisia ohjelmia kuin olla ja voi, eihän tuota malli paskaa katso kukaan, kaikki tälläset ohjelmat on paskaa niin paskaa kuin paska voi olla.

Eikö vois tulla kunnon sarjoja, onneksi PAKO alkaa.
3180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kanavaa tai tehny jotain muuta! Taitaa kuitenkin kiinnostaa!

Äänestä

MALLI KULLI 2006... ihana ohjelma.
Meillä oikein joukolla jännitetään ja ruutuvihkot kuumana odotetaan
ohjelmaa.
Mallikulli 2006 - aina sojossa.

Äänestä

varpuja ne kaikki lintta"mallit" hyi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


justjoo-- kirjoitti:

Kyllä taas nähdään niiiiiin idioottimaisia ohjelmia kuin olla ja voi, eihän tuota malli paskaa katso kukaan, kaikki tälläset ohjelmat on paskaa niin paskaa kuin paska voi olla.

Eikö vois tulla kunnon sarjoja, onneksi PAKO alkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu