SUGGESTOIN itseni!!

Suggestoin itseni hja hoin 30minuuttia että mun Ladani muuttuu MB 300E Turboksi!!JA se MUUTTUI!! olen bnyt vakuuttunut siitä että olen uskovaisin koko maailmassa koska pystyn uskollani muuttamaan Ladan MB:ksi!!!!!
196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Meillä päin liikkui aikoinaan laatikkomallinen Lada, johon omistaja, arvatenkin aloitteleva menestysteologi, oli vaihtanut Rolls Roycen etusäleikön l. grillin, asianmukaisella Spirit of Ecstasy-keulakuvalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SUGGEST_MAN kirjoitti:

Suggestoin itseni hja hoin 30minuuttia että mun Ladani muuttuu MB 300E Turboksi!!JA se MUUTTUI!! olen bnyt vakuuttunut siitä että olen uskovaisin koko maailmassa koska pystyn uskollani muuttamaan Ladan MB:ksi!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu