Anarkisteilta oikeudet pois

Mikäli anarkistit yrittävät vielä osoittaa mieltään, heidät tulee ampua. Loput anarkistit voidaan jäljittää, pidättää ja laittaa kaivamaan omaa joukkohautaansa ikiroutaan.
Mitä, minäkö fasisti? Kyllä, ja aito sellainen!
4171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Esim. Koreassa mellakoitsijat saavat kyynelkaasua ja vesitykistä. Minusta se olisi hyvä. Erityisesti vesitykki on hyvä itsenäisyyspäivän mellakoinneissa, jos on lämpötila pakkasen puolella. Ja vaikka olisi 2 astetta, niin ei ole kiva olla märkänä kovin montaa tuntia kauppatorin viimassa Helsingissä.

En välttämättä halua katsoa telkkarista, kun anarkisteja ammutaan konepistooleilla, mutta se olisi hauskaa viihdettä, jos vesitykeillä tehtäsiin joulukuun 6. päivä jääveistoksia anarkisteista.

Äänestä

...johtajaasi ja hoida rautaa nuppiis.

Äänestä

Ihanko oikea ja vakavasti otettava, Suomi24:seen kirjoitteleva fasisti? o/ vitun siistii...

Äänestä

tavataan joku päiva

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nollatoleranssi kirjoitti:

Mikäli anarkistit yrittävät vielä osoittaa mieltään, heidät tulee ampua. Loput anarkistit voidaan jäljittää, pidättää ja laittaa kaivamaan omaa joukkohautaansa ikiroutaan.
Mitä, minäkö fasisti? Kyllä, ja aito sellainen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu