En pyytänyt syntyä tähän paskaan maahan.
Aivopesty kansa
turhaa..
13448
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Muuta jonnekin, jossa huolivat sinutkin. Sudan, Afganistan jne. Onhan noita maita sinunlaisille.
Siellä ei ole valkoisia rasisteja sinua kiusaamassa. Tosin savimajaan ei ole nettiliittymää eikä soskukaan pelaa. Tylsyys ei tosin pääse yllättämään kun vastustaa Mugabea tai hoippuroi iltayhdeksän jälkeen pitkin Kapkaupungin katuja.
Mene sitten paskalle paskaan maahasi!
Mikä vikana? rasismi ei uppoa?
Kansallisosisalismia ei kukaan ota vakavasti koska kaikki tietää että se on säsälitävien tapausten "uskonto" ?
Mistä kenkä puristaa?
Syntymättömyysvirastossa? =)
Minä pyysin ihan eri planeetalle, sellaiselle missä ihmiset ovat luonnollisia ja realistisia, mutta yhtä kun pyytää niin toista saa.
mitä haet?
- 5 galaksin Taistelijamongloideja?
- Rauhaa rakastavaa 3 auringon kansaa?
- Yoda the youguts -meitiskelijöitä?
=)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
die Weisse Rose
Luonnollista on se, miten kaikki muut eläinlajit elävät. Noudattavat viettejään ja vaistojaan, myötäsyntyisen psyykensä haluja. Pitävät omaa, ja omiensa puolta. -Oma itse -Oma lauma -Oma rotu -Oma reviiri. (Tuo rotu on vaistomaista erilaisuuden hylkimistä ja syrjimistä mitä kaikki elämänmuodot tekevät, perverssiä ihmislajia lukuunottamatta. Ihminen on perverssi, se kieltää luonnon ja keksii oppeja ja ideologioita omasta päästään elämän totuuksista piittaamatta).
Jos olet rasisti ja haluaisit asua...Minä Minä Minäitse planeetalla rotuharhojesi kanssa?
Ainoa joka keksii siloin - olet sinä...
Ja sitten on tietenkin sivistys....
Ja moraali....Ja oppiva ja kehittyvä ihminen...
Todista että ihminen on poikkeus eläinkunnassa, saat Nobelinpalkinnon!
Asia on niin, että opit ovat harhoja, ei Luonto itse.
älä elä harhoissa.
Opiskele. Käy kouluja.
Muuta Marsiin hyypiö!
oli harhaa? Perustele!