Miksi

...heittävät pommin?
4195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vaan eräs henkilö tai henkilöitä heittivät pommin. Eivät kaikki muslimit olleet mukana.

Äänestä
  • SAA TAPPAA,että sellainen rauhan (uskonto)

    Äänestä

  • Vaikkei kaikki muslimit ole terroristeja, niin jokainen terroristi on kuitenkin aina muslimi. Ei se että jokainen tietää mikä on muslimien reaktio siihen jos heitä arvostelee, voi oikeuttaa heitä jollakin lailla arvostelun yläpuolelle.

    Äänestä

Mohammed kielsi muslimeilta vedenheiton jukisella paikalla, mutta unohti kieltää pomminheito ja jotainhan poikien pitää kuitenkin aina heitellä, se on geeniperintöä isiltä pojille.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Muslimit kirjoitti:

...heittävät pommin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu