linkkitesti

Miten saa linkit kopioitua? siis sillai ettei tarvitte itte kirjottaa kokonaista osoitetta kun haluaa jonkun linkin kertia etteenpäin???????
4181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

osoitteen alkuun se muuttuu kädeksi,paina hiiren vasen painike pohjaan ja pidä se pohjassa.Sitten vedät sen osoitteen tähän ikkunaan.

Äänestä
  • viesti-ikkunaan

    Äänestä

mites saa esim keskustelusta poimittua linkin ilman että menee ko. osoitteeseen?

Äänestä

Eikö kukaan osaa auttaa?
Siis miten saan poimittua linkin keskustelusta ja kopioitua sen vaikka suosikkeihin ilman että siirryn chatista ko sivulle? Tai miten saan suosikeista kopioitua linkin gallerian linkit-osioon niin ettei itse tarvitse kirjoittaa sitä?
Auttakaa nyt edes joku.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


plontti kirjoitti:

Miten saa linkit kopioitua? siis sillai ettei tarvitte itte kirjottaa kokonaista osoitetta kun haluaa jonkun linkin kertia etteenpäin???????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu