Missä luuraa palstan Sheriffi?

Alkaa jo nyppiä

Siis missä heletevissä palstan Sheriffi XtinaX luuraa? Palsta on täynnä häirikköviestejä joiden sisältö on: Ripuloin housut juttuja. Kaikki asialliset töppingit hukkuu näiden ripulipaska juttujen alle.

9

1000

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • paskaa

      Niitä "asiallisia töpinkejä" ei ole tullut varmaankaan sitten SteelHearthin.

    • nahkapökiä, ku

      muijansa jätti eikä uusia pökiä oo ite kehdannu mennä ostaa. Pelkää ripuloivansa julkisesti selvinpäin kaupungilla.

    • josanen

      Vai että tuon niminen seriffi, taitaa olla täysin turha ihminen kun ei saa mitään järjestystä tänne. Tällaisen palstan voisi vaikka lopettaa, koska tämä on lapsellisten ääliöiden pilaama. Ikävää, mutta näin on. En ymmärrä miksi seriffit yleensä ovat olemassa jos he eivät tee tehtäväänsä. Olen tästä asiasta ilmoittanut useasti ylläpidolle, mutta mitään ei vain tapahdu. Ottaisi edes ylläpito yhteyttä ja kertoisi onko mitään edes yritetty tehdä. On todella ikävää että pari hyypiötä saa pilata koko palstan. Tätä oli joskus ilo lukea. Toivon että jos tämän lukijoissa on henkilöitä jotka ovat samaa mieltä niin laittakaa tänne siitä mielipiteenne joka voidaan sitten aikanaan laittaa ylläpidolle ja seriffille, jospa se auttaisi jotain.

    • Erkkola

      Hän juuri on tuo feikki-kiki jok on umpirakastunut muhun, hänhän on siis oikeasti 16v jätkä joka käy helvetin kuumana punatukkaisiin hintteihin (minuun) ja kerksihän hän tähänkin vastaamaan, miski valvoja omia viestejä poistaisi?

    • säälittävää

      elämää viettävät nämä ripulijuttujen kertojat, eikö heillä todellakaan ole muuta elämää eikä mitään parempaa tekemistä.. en käsitä.

    • Alkaa jo nyppiä

      Kattokaapa XtinaXin galleriasivu kyseinen henkilö on viimeisen puolenvuoden aikana vastaillut vain osto ja myynti tyypin palstoille.

      • ...

        ....


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      179
      5012
    2. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      19
      4397
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      9
      3117
    4. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      253
      2962
    5. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      143
      2902
    6. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      52
      2511
    7. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      27
      1929
    8. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      22
      1757
    9. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      35
      1750
    10. Toivotko vielä kohtaamista

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      68
      1741
    Aihe