huuhaa
huuhaa,
9279
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
kyllä yhdeksää delfiiniä ole, vaan seitsemän!
yhtään...
naisen käsien välis molemmis yhdet, miehen kans, naisen lantion sivuil molemmilla yhdet, pimskana pyrstö ja loput jalkojen välis, mut enempää ei ole! Huijaust et yheksän olis!
löysin kaikki yhdeksän.. Siinä on pari aika pientä..:)
ne pienet on???
Häiritsee minuu aina tuommoiset ja ei oo lapsetkaa ny kotona,niin voi niiltäkää kysyä, eikä viitsi tulostaa ja mennä pihan lapsiltakaan kysymään :DD ja riskinsä siinäkin, entäs jos ne ei nää yhtäkää delfiiniä?
pieni delfiini on siinä naisen rinnan alla ja toinen on miehen ja naisen päiden välissä. Arvelen, että niitä kahta et nähnyt..:)
niipäs olikin, mut sanonpa vaa huijausta, kun nii pienet ja muut isommat :))
TV:joku joka sai mielenrauhan nyt,ku löysi kaikki yhdeksän :DDDDDDDDDDDDD
Vaikka löysitkin kaikki, ni huijausta silti. Omista mielipiteistään ei pidä luopua missään tapauksessa!!:))
pulloja keräämassä.