Kopioijat

"Olin tuossa laivalla ja läppäri mukana. No sitten vahdit vippasivat koneen roskikseen, ja minä ripuloin uudet nahkahousuni rikki. Kyllä hävetti."

Minä kirjoitin tuon ja keksin asian itse. Nyt kymmenen muuta on kopioinut sen. Lopettakaa se.
2466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onks Kiki vaihtanut nimimerkkiä?. Eksä vois perustaa oman palstan, kun noi jutut alkaa olla tosi tylsiä.

Äänestä

...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Triarity kirjoitti:

"Olin tuossa laivalla ja läppäri mukana. No sitten vahdit vippasivat koneen roskikseen, ja minä ripuloin uudet nahkahousuni rikki. Kyllä hävetti."

Minä kirjoitin tuon ja keksin asian itse. Nyt kymmenen muuta on kopioinut sen. Lopettakaa se.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu