pelkään naisten alapäitä

Eikö naisen alapää olekin jotenkin uhkaavan näköinen teistäkin? Siinä on jotain saatanallista ja äärimmäisen pahaa ja julmaa pahaa tahtoa uhkuva, monen eri miehen panema alapää suomalaisnaisilla ja se näkyy pahuutene, neitsyen alapää voi olla jopa kiltinnäköinen ja ystävällisen kutsuva.
5241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei kaikki naisten alapäät ole monen miehen käyttämiä! Mut mikä ihme siinä on, kun se miehiä niin kiinnostaa, olisko omatkin tarpeet siihen synnittömyyteen osasyyllisiä.

Äänestä

Turha pelätä, aikas mukavia on..

Äänestä

juttelemaan psykologin/psykiatrin/sosiaalitädin kanssa - viimeksi mainittu toimittaa sinut pakkohoitoon - kokeile ensin kahta ensin mainittua.

Äänestä

niitä ei heti huomaa´.

Äänestä

oitis ja väistämättä joku todella sairas tyyppi, kieroutunut pikkulasten ahdistelija!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pelokas mies kirjoitti:

Eikö naisen alapää olekin jotenkin uhkaavan näköinen teistäkin? Siinä on jotain saatanallista ja äärimmäisen pahaa ja julmaa pahaa tahtoa uhkuva, monen eri miehen panema alapää suomalaisnaisilla ja se näkyy pahuutene, neitsyen alapää voi olla jopa kiltinnäköinen ja ystävällisen kutsuva.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu