Kekkerit

Pidän salaiset kekkeri tänään illalla. Käyn kaupassa siinä 19 aikaa ja vieraat voi sitten tulla 20 kieppeillä.
6253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

tarpeeksi juotavaa, niin kekkerit ovat salaiset vielä seuraavana aamuna läsnä oleville!!!

Äänestä
  • olen varatunut yövieraisiin. Vaihdoin lakanatkin sänkyihin.

    Varasin pari bändiäkin. Ekaks 21 kieppeillä soittaa Aerosmith ja 23 jälkeen puikkoihin tulee Rolling Stones.

    Äänestä

ja minä kun käyn kaheksalta nukkumaan niin en kerkee kekkereihin..!

Äänestä
  • Voit kuitenkin olla hengessä mukana.

    Äänestä

uit vessanpytyssä jos ei oo

Äänestä
  • kolmee eri merkkiä. Kappissa on sokeria ja hanoista saa vettä, niin saat latrattua. Paarimikkoa ei ole, joten saat sekottaa ite. Shakeri löytyy.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kekruusi kirjoitti:

Pidän salaiset kekkeri tänään illalla. Käyn kaupassa siinä 19 aikaa ja vieraat voi sitten tulla 20 kieppeillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu