Mitä teimme silloin kun ei

mää kirjoitin varmaan rakkausrunoja!
3139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

paljon enemmän aikaa muihin juttuhin, nyt tulee roikuttua täällä.

Äänestä

että mä leikin jollain leluilla ja sitte ku olin isompi niin piirtelin ja sitte ku olin 6 niin me saatiin TIETO KONE!!!!

Äänestä

Täytyy myöntää, että ennen tietokoneen tuloa muija leikki enemmän minun joy stickilläni!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ollut tietokonetta? kirjoitti:

mää kirjoitin varmaan rakkausrunoja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu