laittomat toiminnot?

win98 käynnistyksessä kone herjaa laittomia toimintoja, mikä vika? ja dll tiedostoja pummailee? kaikkea...miten fiksaan?
3412
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
Bits©

Äänestä

voinko asentaa 98 edellisen päälle niin että kaikki vanhat ohjelmat säilyy koneessa?

Äänestä
  • Bits©

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ymmällä kirjoitti:

win98 käynnistyksessä kone herjaa laittomia toimintoja, mikä vika? ja dll tiedostoja pummailee? kaikkea...miten fiksaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu