Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Maailman suurin penis?

Onko kenelläkään todistettua tietoa asiasta?
Voisiko olla luokkaa 20-30cm.
Erektiossa luonnollisesti.
1115994
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

20-25cm on ihan yleinen koko...Yli 30cm on aika harvassa..

Äänestä
  • Mies-stripparilla nimeltä Blade, on 33cm kokoinen aisa. Repikää siitä, ja tuon vehkeen olen nähnyt livenä omin silmin :D

    Äänestä

  • Tietäväinen11 kirjoitti:

    Mies-stripparilla nimeltä Blade, on 33cm kokoinen aisa. Repikää siitä, ja tuon vehkeen olen nähnyt livenä omin silmin :D

    saattaapi olla aika ontuva meininki.
    iso muna voipi olla ihan jees
    näyttää.. mutta käyttää?
    se riippuu naisesta ja siitä miten/mihin/milloin
    jne...

    muuttuja voittaa vakion tässä tapauksessa.
    jos vakio rajoittaa muuttujaa (joka ei siis ole partneri vain) tulee seksistä tylsähköä helpommin.
    kaikista paras on sopiva.

    Äänestä

  • Tietäväinen11 kirjoitti:

    Mies-stripparilla nimeltä Blade, on 33cm kokoinen aisa. Repikää siitä, ja tuon vehkeen olen nähnyt livenä omin silmin :D

    Vai että 33cm, sen kyllä arvaa paljonko meni pieleen tuossakin luvussa. No kerrohan kokemuksestasi, naiset huusivat innoissaan humalapäissään kun Blade heilutteli värkkiään? :)

    Äänestä

Kaipa pornossa niitä isoja, tosin osa kuvista on usein "väärennöksiä", eli eipä niitä 30-senttisiä kyllä ole...

John Holmesilla kai oli sellanen jööti, että oksat pois. Itse oli joskus mitannut 10-tuumaiseksi, eli n. 26 senttiä.

Luin jostain, että 10 %:lla miehistä on 20 cm tai yli.

Äänestä

Tämmöistä tietoa näyttää olevan

"The largest erect member in medical literature would be the 14-inch organ mentioned by Dr. David Reuben in his book Everything You Always Wanted to Know About Sex (1969). Reuben didn’t divulge any source for this figure, and there was no independent verification, so you may question his accuracy. The largest medically verified penis on record is 13.5 inches long and 6.25 inches around, documented in the early twentieth century by Dr. Robert L. Dickinson"

Meille tutuimmissa mitoissa tuo 14 in tarkoittaa 35,6 cm ja ympärysmitta 6,5 in on vastaavasti 16,5 cm.

Eräs tuttu kaveri kertoi eräällä tuttavalla olleen kauhea mela. Sänkyhommista ei ollut tullut mitään ennen kuin kalun tyveen sitoi puuheliinan toppariksi, ettei tyttö olisi tukehtunut, kun jööti ylsi lähes kurkkuun saakka!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Nist. kirjoitti:

Onko kenelläkään todistettua tietoa asiasta?
Voisiko olla luokkaa 20-30cm.
Erektiossa luonnollisesti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu