Tässä tyypillinen rasistien törkeä viha rikos jossa rassujengi(kymmenen miestä)hyökkää törkeästi NAISET kimppuun hakkaa ja potkii häntä järjettömästi.
Tässä taas todiste että tarvitaan kymmenen rassuäijää hakkaamaan ja potkimaan NAISTA voiko enään alemmelle tasolle vajota,muuta jokainen tietää mitä rasistien päässä liikkuu.
http://www.contracostatimes.com/mld/cctimes/news/local/crime_courts/15368394.htm
Tässä taas todiste että tarvitaan kymmenen rassuäijää hakkaamaan ja potkimaan NAISTA voiko enään alemmelle tasolle vajota,muuta jokainen tietää mitä rasistien päässä liikkuu.
http://www.contracostatimes.com/mld/cctimes/news/local/crime_courts/15368394.htm
Vastaukset 8
Vanhimmat
Hyvä - jatka hyvää työtäsi. Tuo noita faktoja esiin...jotta muutkin tietäövät totuuden rasisteista.
HYVÄ!
Natsisivuilla levitetään taas valheita!!!
Uutinen on väärennetty!!!White- sanan tilalle on vaihdettu black!!!!!!
Mistä selviää että kysymyksessä oli rasistinen rikos? Kertokaa se kun en osaa kieltä tarpeeksi.
Mitäs se sitten on kun kymmenen somalia raiskaa valkoisen naisen? Onko se rasismia?
Ei. Se on monikulttuuriutta.
"At least three people were seriously assaulted by a group of black men at the Century 16 Theater"
Eli mustat hakkasivat valkoisia.
Voisitko ystävällisesti ketoa tapauksen, jossa 10 somalia on raiskannut valkoisen naisen?
Mutta sellainen tulee, jossa Norjassa 4 somalia raiskasi ja hakkasi henkihieveriin kaksi nuorta valkoista naista.
Sitten vielä Suomessa Helsingissä joukkoraiskauksia eri kokoonpanoin, kuitenkin siten että somalit raiskaavat säännönmukaisesti valkoisia tyttöjä, ( rasismin tunnusmerkit täyttyvät ) on useita ja lisää tulee.
Mutta se, ettei minulle sellainen muistu mieleen, ei tarkoita sitä etteikö sellaista ole tapahtunut, pidän jokatapauksessa mahdollisena, jopa todennäköisenä.
http://www.contracostatimes.com/mld/cctimes/news/local/crime_courts/15368394.htm
"A crowd of young black men seated in the back rows began shouting and throwing candy toward the front of the theater, mainly occupied by Latinos and Filipinos."
Sellaista se on. Hyökkääjät olivat mustia miehiä ja uhrit latinoja.
Ilmeisesti olisi hyvä, jos eri rodut asuisivat omissa valtioissaan.
Minäkin tuollaisia rasisteja enkä haluaisi ainuttakaan tollasta rassua Suomeen harjoittamaan rasismiaan.