Lukija

eerika nimimerkki teki viikon ennätyksen!Parempi kuin pakana(m) Kuka keksii hulluinman jutun,saa eniten lukijoita=TIRKISTELIJÖITÄ:)
2184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tai sit tyhmimmän provon.

Äänestä

Muistakaa mikä on tämän juttukerhon tarkoitus. Täällä olisi tarkoitus jutella vain herätysliikkeistä, ei kenestäkään ihmisestä/keksitystä virtuaaliolennosta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ennätys kirjoitti:

eerika nimimerkki teki viikon ennätyksen!Parempi kuin pakana(m) Kuka keksii hulluinman jutun,saa eniten lukijoita=TIRKISTELIJÖITÄ:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu