onko aika tehdä nykyajan ristiretki

muslimimaailmaan,ja laittaa asiat kuntoon voimalla

4

324

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • näitä suunnitelmiasi. kuka tekee? mihin menee? ja kuuluuko venezuela "pahan akseliin"? ja mitä tehdä suomalaisille muslimeille?

      • ja miten asiat ovat kun ne ovat "kunnossa"?


      • välittömästi

        Rajat kiinni muslimeille. Kaikki rikolliset siirtolaiset karkoitetaan pois Euroopasta. Tässä ei ole mitään ihmeellistä, valtion tehtävä on suojella kansalaisiaan, myös sinua.


    • mene vain

      Jos haluat sotia niin mikä sinua estää? Senkus menet sinne Lähi-Idän paskareikään muslimeja teurastamaan. Kohtahan on taas hirveä kysyntä palkkasotureill ..ööö siis yksittyisille turvallisuusalan toimihenkilöille kun kansainväliset pankiirit aloittava Iranin sodan.

      Kukaan täysjärkinen ei halua sotaa.
      Kukaan täysjärkinen ei halua elää muslimien keskuudessa.

      Riittä että heitämme muslimit ja muslimofiilit ulos Eurooapsta.

      Sotahullut menkööt samalla kertaa.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      253
      8168
    2. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      270
      5383
    3. Haluaisitko enemmän ?

      Haluaisitko enemmän kuin ystävyyden ? M-N
      Ikävä
      171
      1850
    4. Vihjeitä kaivatusta

      Mitkä numerot liittyy sun kaivattuun? Osa puhelinnumeroa, kengännumero tai vaikka asuinpaikan koordinaatit (😊)
      Ikävä
      76
      1770
    5. Niin pettynyt

      Olen suhun ja siihen ettet koskaan kohdannut reilusti
      Ikävä
      189
      1315
    6. Rakas mussukka

      anna joku merkki itsestäsi. Pyydän.
      Ikävä
      78
      1294
    7. Mira Luoti, Vain Elämää

      kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
      Maailman menoa
      6
      1157
    8. Martina Jeopardyssa

      Telkusta tulee mainos ohjelmasta, missä vilahtaa Martina. Ai vitsi odotan sitä jaksoa, missä Martina on. Pääsee taas näy
      Kotimaiset julkkisjuorut
      214
      1020
    9. Lieksa missä syy?

      Kun viranhaltijat irtisanoutuu tehtävistä? Museonjohtaja irtisanoutunut. Sivistysjohtaja lähtökuopissa ja Lieksan Kiinte
      Lieksa
      131
      1007
    10. Faktat kehiin!

      kauanko aiot odottaa kaivattuasi? ja miks?
      Ikävä
      104
      965
    Aihe