Mies innostuu heti jos annan nuolla. Tuntuma on about sama kuin päästäisi spanielin jalkoväliinsä. Kova tuhina ja ähinä siellä käy kun märkä kieli lipsuttelee paikasta toiseen. Pidemmän päälle alkaa palelemaan ja jalat puutuu. Siinä sit pitäis olla kiitollinen.
Mitäköhän mies sanoisi, jos nainenkin hoitaisi suuseksin tuohon tapaan? Olen selittänyt asian. KLI-TO-RIS. Mutta ei, kun sitä on niin vaikea löytää. Voi hyvänen aika sentään!
Miten minä saan sen oppimaan, että häpyhuulet on naisella ties mitä varten ja kaikki ilo on niiden sisäpuolella?
Mitäköhän mies sanoisi, jos nainenkin hoitaisi suuseksin tuohon tapaan? Olen selittänyt asian. KLI-TO-RIS. Mutta ei, kun sitä on niin vaikea löytää. Voi hyvänen aika sentään!
Miten minä saan sen oppimaan, että häpyhuulet on naisella ties mitä varten ja kaikki ilo on niiden sisäpuolella?
Vastaukset 11
Vanhimmat
Hmmm...sinun pitää sanoa et on ihana kun nuolet mua hani mut anna mä näytän yhen jutun ni saat mut taivaaseen; se mies tuskin siitä suuttuu...vaan gentlemanina ottaa sun neuvosta opikseen. Näytät hänelle missä sun "herkkunappulas" on ja pyydät et kiihottaisi sitä ku se tuntuu niin hyvälle...Siitä se lähtee...ei kaikkee voi osata ilman et joku sen asian neuvoo/opettaa...näin täällä
Ymmärrän ongelmasi oikein hyvin. Meille miehille naisen anatomia on joskus niin kovin vaikea ymmärtää. Mitähän jos istuttaisit miehesi sohvalle tai jollekin muulle mukavalle istuimelle ja huolehtisit siitä että hän on vastaanottavainen. Hanki jostain naisen erogeenista aluetta kuvaava anatominen kartta ja opeta hänet kerta kaikkiaan anatomian ihmeellisyyksiin. On sanottava kyllä sekin että jokaisella ihmisellä anatomia on hieman yksilöllinen mutta kyllä ne paikat suurin piirtein samasta kohdin löytyy. Kerro samalla miehellesi mistä tekee mukavinta. Eiköhän se siitä ala luistamaan ja nautinto lisääntymään. Ja jos nyt niin kurjasti on että mies ei ole oppivainen niin...jaa, no ei sentään opeteta ketään pahoille tavoille ;o) Menestystä kuitenkin rakkauselämään.
Edellä tulikin jo hyviä neuvoja.
En halua itseäni paljoa kehua,mutta naiseni nuoleminen onnistuu melkosen hyvin,ainakin orgasmeista päätellen. :-)
on myös ilmeisesti opetettava. nappulan lisäksi pidän huulien kiertämisellä kielellä. on myös "spanielillesi" helpompaa kun hoitaa hommansa välillä vaikka huulia käyttäen. silloin voi kieli lepäillä. kärsivällistä opettamista iloisin mielin eli houkuttelet löytöretkelle kokeilemalla itsekin uuden etsimistä. siis keppi porkkana metodi. nam
Anteeks vaan mut alkoi naurattamaan tuo lipominen...
Näytä miehellesi mitä kohtaa lipittää ;)
sano että näytät hänelle, miltä tuntuu hänen suuseksinsä.
pidä kovaa tuhinaa ja ähellystä, nuole pelkkää reittä.
joko tajuaa idean tai suuttuu niin saatanasti sulle.
Voi voi, eihän se poikarukka tiedä mikä susta tuntuu hyvältä ellet kerro ja näytä. Hän tuskin siitä suuttuu, yrittäähän hän sentään miellyttää sinua. Oma naiseni tulee tosi nopeasti jos nuolen klitorista, siksi kiusaankin häntä ensin nuolemalla, imemällä ja näykkimällä aluksi reisien sisäpintaa ja häpyhuulia. Sitten työnnän kieleni sisään niin syvälle kuin saan. Kun sitten vihdoin nuolen klitorista ja työnnän samalla pari sormea sisään on naiseni aivan valmis tulemaan. Aaaah.
Just. No mä en ainakaan sais tolla konstilla.
Taidat olla melko kylymä muija!
Opettele edes feikkaamaan...
Eiköhän se ala nyt loppumaan se naisten feikkailu pikkuhiljaa jokaiselta.
Tollanen lössöimuttelu ei ole mistään kotoisin, oppikaa pojat tavoille.
Ei kuulosta huonolta, ei. Tuo kaksi sormea stimuloimassa G-pistettä klitoriksen nopea nuoleminen on minulle kyllä se varmin tapa mistään.
Keskustelun aloittajalle:
Mutta hei, eihän kukaan voi tietää mistä toinen pitää, jos asioita ei selvitetä, ja jos asioista ei puhuta. Ohjaat hänen päätään, ohjaat hänen käsiään, kuiskailet mitä tahdot, teet vain asian selväksi. Ja jos olet enemmänkin suoran toiminnan nainen, niin sanot vain suoraan sen minkä meillekin sanoit: "KLI-TO-RIS".
En minä itse ainakaan ottanut nokkiini tippaakaan, kun poikaystävä joskus aikoja sitten hieman avusti suuseksissä - itse kun en osannut hänelle tuottaa orgasmia. Tai osasin, mutta se tuli viiveellä. Hän vain sanoi ääneen mitä minun tulisi tehdä, ja näytti miten käyttää käsiä samanaikaisesti - opinpahan kertaheitolla! (:
Ei siinä ole mitään pahaa.