jonka kanssa on tullut harrastettua seksiä myös suuseksiä.sanoisin et ainakin 40 naista on ottanut multa suihin ja ainoastaan kaksi on saanut mut laukeamaan suuseksillä joten on todellakin taitolaji jonka vaan tosi harvat naiset taitaa!uskokaa tai älkää mut nämä kaksi naista jotka saivat mut laukeamaan suihinotolla olivat molemmat venäläisiä noin kaksikymppisiä naisia joten on naapurin tytöillä paremmat taidot suihinotossa!!!se on fakta!!!
mulla on ollut paljon naisia
Make vaan
155393
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
venäläisistä tytöistä!osaavat meinaan käsitellä kullia paljon paremmin kuin kotimaan ämmät!
nykyään enää tekeekään - töitä ei oo eikä tarvi enää kauppajonoissa jonotella :DDDDD
nainen on jäänyt jalkoihin kyllä venäjän tyttö on parempi sängyssä niin se vaan on laittakaa meikkiä ja pukeutukaa niin voi se käydä flaksi teilläkin suomen ämmät t 22/85/190/22senttimetriä imekää siitä
Jos sun mielestä huorien kanssa harrastetaan seksiä, niin on sullä kyllä asiat aika päin vittua.
Ehkä viikset sai sen aikaan =)
Minä ainakin olen suomalainen tavallinen nainen. Ei ole ollut miehiä mitenkään paljoa,mutta silti mieheni saa AINA kun otan häneltä suihin. Eikä siinä edes kauaa mene! Olen hänen mielestään taitava..Ettäh näin :)
No kai se äkkiä heittääkin lastit ku vähänkin ajattelee niitä venäläsiä beibejä. Kuvittelee että sä oot se yks niistä joka survoo kullia suuhun. Että näin :D.
Todistamatta jättäminen voi jättää meidät epätietoon oraalisista kyvyistäsi ja taidonnaäytteistäsi :D
Olin minäkin yhteen aikaan kova naimaan,mut sitten tuli rakko terskaan liiasta naimisesta.piti vähän rauhottua.Nyt ei ole kuin 4-5 yhdyntää päivässä.
Mutta luule mitä luulet. Eipähän se mun elämää häiritse tollaiset vähä-älyiset..:D:D
Eipä luulis teillä suomalaisilla miehillä olevan varaa valittaa. Ite kun ette osaa pukeutua sitten laisinkaa. kyllä se ulkomailta se miestenki muoti tulee. Ruotsalaiset miehet on namuja!! venäläisillä miehillä on ihanat Kyrvät (kookkaat), Ja sitten ne jalat alta vievät.. ne tuulekin sitte tuolta etelän maista.. Aaaaah.. joku ihana italiaano. UH! Ja mitä teille perus psuomalais pulleroille jää?? tennissukat ja lippis! Hahahah! ettekä ees osaa sängyssä toimia. Näin on närhen munat! Koettu kaikkea ja surkeimmat tapaukset.. ne löytyyki omasta kotimaasta.. oikeen hävettää. ihan vapaasti naikaa venäläisiä naisia. sillä en ole itekkää enää koskenu suomalaisee miehee 5 vuoteen.
Ei kannata kommentoida.
..kunnon asiakeskustelua taas, hohhoijaa =). Mielenkiintoinen kulttuuriero tuo venäläisten ja suomalaisten naisten suuseksiosaamisen taso - lieköhän rajan toisella puolella miehet avuliaampia opastamaan oikeassa tekniikassa? Makenkin kannattaisi seuraavan kerran sille suomitumpelolle kertoa, mikä tuntuu hyvälle. Ota vaikka missioksi suomalaisen naisväestön tason parantaminen! Harva haluaa pysyä huonona, eli ystävällisellä opastuksella saa tuossakin asiassa ihmeitä aikaan.
Naiset sillä hyviä, koska huoraksi et pääse, jos et saa imettyä pakoputken kautta ladaa käyntiin!
Tottahan venäläiset huorat suihin osaa ottaa, se on niiden työ. Suomessa ei sitä ammattia suomaliset naiset juuri paljoa harrasta, joten ammatinvalintakysymys.